Arama sonuçları: *

1. L

Yardım This War of mine nasıl alınır

Merhaba epic games yaz indirimlerinin başlamasıyla the walking dead definitive serisi Batman serisi ve this war of mine almayı planlıyorum ancak this War of mine sadece ana oyunu mu almalıyım yoksa eklentilerin de almalı mıyım
  2. L

Towny sunucusu para kasma

Merhaba adalanceste Town oynuyorum her eşya vardı Elmas kazma set ve benzeri ancak bir tuzağa düştüm bir oyuncu marketinde indirim yaptığını söyledi ben de TP çektim ve dünyanın yüzeyden bedrocka kadar kazmış olduğu ve sonuna dikit yerleştirerek kurduğu tuzağa düşerek öldüm ve tüm eşyalarımı...
  3. L

Yardım The walking dead definitive series yükleme sorunu

Merhaba bildiğiniz üzere epic games'te yaz indirimleri başladı ben de the walking dead definitive serisini almak istiyorum ancak epic games'e kayıt olurken hesabımın doğum gününü salladığım için oyun mağaza sayfasına yönlendirilemiyor YouTube'dan baktığımda istek listesine ekleyip sonra sepet...
  4. L

Yardım minecraft client önerisi

Merhaba oynadığım Minecraft sunucusunda herkes xray kullanıyor piyasada ona göre aristois diye bir şey varmış onu denedim ancak koruma olduğu için olmadı önerebileceğiniz güvenilir ve ücretsiz bir client var mı?
  5. L

Arma 3 bilgisayarım kaldırır mı

Merhaba Arma 3 şu ana kadarki en çok oynamak istediğim oyun steam'de indirime girdi ancak benim ekran kartım GeForce 410m oynayabilir miyim oynasam en son ayarları alıp zevk alır mıyım ve daha fazla indirime girer mi fiyat 1.49$
Top Bottom