Arama sonuçları: *

1. N

elden ringi nereden indirebilirim

konu başlığındanda anladığınız gibi virüssüz bir site istiyorum elbette şu ana kadar alabildiğimin hepsini orjinal aldım fakat kur malumunuz önerilerinizi bekliyorum dostlar <3
  2. N

Lost ark benefector vermedi

merhaba lost ark oynamaya baaşladım arkadaşlarla primedan aldık hepimiz fakat ektradan onlarda 1 tane daha benefector kartı vardı ben nasıl alabilirim
  3. N

lost ark indirirken pc kapandı

merhaba lost arkı indiriordum inmek üzereyken pc kapandı dosyaları tara diyorum çıkmıyor ama dosyaları steam apps downloading kısmında var nasıl çözebilirim
  4. N

Forza horizon 4 arkadaşıma bağlanınca oyundan atıyor

Forza horizon 4 arkadaşıma bağlanınca veya onlar bağlanınca arkadşlarımı oyundan atıyor
  5. N

half life oyunu açınca ekran gözükmüyor

halflife açıyorum oyunu başlatıyorum fakat ekran böyle gözüküyor
  6. N

csgo 2021 hatıra paketi etkinliği ne zaman gelicek

csgo 2021 hatıra paketi etkinliği ne zaman gelicek
  7. N

steamde önerdiğiniz oyunlar

130 TL civarlarında korku oyunu dışında tüm önerilerinizi alırım
  8. N

csgo aim ve refleks geliştirme

soru başlıkta bi çalışma programı haritalar vs herşeye açığım
  9. N

csgo rekabet girince atıyor

yüklenme ekranında atıyor sinir krizi geçiricem kimseyle oynayamıyorum
  10. N

genel olarak oyunlarda ppingim çok yüksek

oyunlarda pingim çok yüksek ve yüksek ihtimal internet hızımın 4 olmasından :D bunu azaltmanın bir yolu yok mudur sdece csgo yu bile çözsem yeter
  11. N

csgo dust 2 ye girince yüklenme ekranında atıyor

lütfen yardım edin csyi sildim yükledim ytde gördüğüm herşeyi denedim fakat düzelmiyor
  12. N

internetim csgo için yeter mi ?

internet hızım yeterli mi
  13. N

Rx 590 + ryzen 5 2600 sistemim ile cold war ve walhalayi hangi ayarlarda oynarım

Soru baslikta yaziyor hangi ayarlarda oynarim
  14. N

Ryzen 5 2600 + RX 590 Sistemim cyberpunk kaldirir mi

Rx 590 8gb sapphire pulse Ryzen 5 2600 8gb ddr4 3000mhz xpg gammix ram Bunlarla kaldirir mi kaldirirsa tahminin hangi ayarlarda oynatir
  15. N

csgo satın alma menüsü her eşya aldığımda kapanıyor

csgoda her el başı eşya almak istediğimde kapanıyor mesela m4 aldım menü kapandı sonra 1 bomba aldım menü tekrar kapandı bunu nasıl düzeltirim
  16. N

Sticker fiyati ne kadar etkiler

Csgoda 5 tllik ak safari meshim var ama ustunde 500 tllik katowice çikartmasi var kaca satabilirim 1603444594 En azindan 50 60 a satabilir miyim 1603444959 Sizce
  17. N

Csgo gamepower ayarları

merhaba arkadaşlar şu an gamepower mei kullanmaktayım ve bildiğiniz gibi gamepowerın sadece 1 adet driverı var csgo için en ideal ayarlar nedir acaba
  18. N

Csgoda sticker fiyatı ne kadar etkiler

beyler awp solucan tanrısı var üstünde 35 tllik kennys çıkartması var fiyatı ne kadar etkiler awp 15 TL
Top Bottom