Arama sonuçları: *

1. B

Lego Starwars: The skywalker saga kaldırır mı?

Star wars the sky walker saga veya deluxe sürümünü alasım var ama laptop kaldırır mı bilmiyorum anlayan arkadaşlar yardım ederse sevinirim Ekran Kartı olarak: Intel HD Graphics 520 var İşlemci olarak: Intel i5-6200U Çift çekirdek var Takılı ram ise 12Gb
  2. B

Detroit Become Human'ı Kaldırır mı?

Detroit Epic games'te hala ucuzken satın almayı düşünüyorum ama kaldırı mı emin olamadım. Ekran Kartı olarak: Intel HD Graphics 520 var İşlemci olarak: Intel i5-6200U Çift çekirdek var Takılı ram ise 12Gb Bu sistem ile detroit'i oynayabilir miyim oynarsam kaç fps olur ortalama? (Gerekli ama...
  3. B

Tomb Raider Oyundan Atıyor

Tomb raider 2013 serisinde oyundan atıyor çözümünü bilen var mı acaba hiç bir yerde cevabını bulamadım? (Geyik avlama görevini geçemedim sinematiğine girdiği gibi oyun donuyor ve atıyor)
  4. B

Hangi Oyunları Kaldırır?

İşlemci olarak Intel i5-6200U var. Ekran kartı olarak ise Intel HD Graphics 520 var. Takılı RAM 12 GB. Fallout New Vegas, Control, Shadow of the Tomb Raider veya direkt Tomb Raider serisini kaldırır mı? Ve aklınıza açık dünya-hikaye oyunları veya direkt oyun gelirse laptopa uygun söylerseniz...
Top Bottom