Arama sonuçları: *

1. A

CS:GO ping aşırı yüksek

Arkadaşlar CS:GO da pingim 2-3 gündür aşırı yüksek ne yapmam lazım düşürmek için ? Normalde 60-70 aralığında seyrediyodu ama son 2-3 gündür 600-700 bazen de 1000 civarlarına kadar çıkıyor. Bağlantım kablosuz ama 1 aydır kablosuz şekilde oynuyodum hiçbi sorun yoktu,son 2-3 gündür böyle bi...
  2. A

CS:GO ping sorunu

1-2 gün öncesine kadar hiçbir sorunum yoktu ama 1-2 günden beri pingim aşırı yüksek. Choke değeri genelde 0 ama ping yükselince 20 falan oluyo. Napmak lazım dostlar ?
  3. A

Knight Online Dil Seçeneği

Dün Steam üzerinden Knight Online indirdim ama oyunda türkçe dil seçeneği yok. Launcher i açtığımda gelen ekranda options'a tıklayınca açılan pencerenin en alt kısmında normalde "language" diye bi kısım gelmesi gerekiyomuş benimkinde gelmiyo.
  4. A

CS:GO takılma sorunu

Sistemim Ryzen 3 3200g Msi a320m-a pro 8gb xpg gammix 3200mhx cl16 ram 240gb ssd Monitör : Gamepower GPR27C144 1ms CS:GO görüntü ayarlarım hepsi en düşükte çözünürlük 4:3 1024x768 ayarlarında oynuyorum. 110-120 fps arası alıyorum,ölüm maçı moduna girdiğimde son 2-3 gündür oyun içinde...
  5. A

NFS Underground 2 indirdim açamıyorum yardım

NFS Underground 2 indirdim ama indirdiğim dosyayı açamıyorum. Softsonic sitesinden indirdim inen dosyanın adı "file" ama tıklayınca aşağıdaki gibi oluyor.
Top Bottom