Arama sonuçları: *

1. S

[Çözüm] Max Payne 3 Dil dosyaları nerede

Arkadaşlar selam oyunun dil dosyaları için çok konu açılmış hepsi cevapsız kalmış bu konuyla ilgili türkçe kaynak bulamadım Dil dosyaları için ; Max Payne 3 > dlc3_pack , dlc4_pack , dlc5_pack ve mode_pack dosyaları içerisindeki gxt dosyalarıdır Max Payne 3 > update.rpf > common > text...
  2. S

RE 7 Gpu aygıt örneği askıya alınmış hatası

Arkadaşlar selam RE 7 oynarken 2 veya 3. Sahnede oyun dondu siyah ekran ve ardından bu hatayı verdi. Pencere modunda ve en düşük ayarlar açtığımda yine aynı sahnede bu hata çıkıyor. Ekran kartı overclocklu işlemci overclocklu. 160 FPS ile oynarken bu hatayı verdi Son zamanda eski pc oyunları...
  3. S

[Çözüm] Underground 2 please insert disk 2

Arkadaşlar selam başlıktaki hatanın çözümü için rar içindeki speed2.exe yi oyundaki exe ile değiştirin. Speed2.exe : https://mega.nz/file/rMVCRSZY#tLTrt49rHKkWLebmMSvnPm24SkHghmAdRR2WivGdkuw Virustotal .rar analizi ...
  4. S

uplay kurtarılamaz bir hata saptadı sorunu

Evet arkadaşlar epicgamesten oyun satın aldım ve indirdim akabinde uplayi açtı ve oradan indirmeye çalıştı indirirken bu hatayı aldım veya code 17008 hatası aldım konunun çözüme kavuşturulması bu sorunla karşılaşan herkesin faydasına olacaktır Ve epicgamesten uplay - uplaydan epicgames...
Top Bottom