Arama sonuçları: *

1. Arda Özdamar

IT TAKES TWO FRİEND PASS

Ben game pass den indirdim oyunu arkadaşım steamden friend pass versiyonunu ben oyunu açıp ona davet göndermem için ea de arkadaş olmamız lazımmış olduk ama bu sefer de ondan üyelik ücreti isitiyor nası oynicaz beraber tam anlamadım yardımcı olur musunuz
  2. Arda Özdamar

EPİC GAMES TAKSİT VAR MI

Merhaba epic de böyle bir sepet yaptım daha eklemek istediklerim var ama 3000tl yi geçiyor sepet tutarıkredi kartıyla alınca taksit oluyor mu ve sepette olan önermediğiniz var mı
  3. Arda Özdamar

Hangi Resident Evilı Alayım

Daha önce hiç resident evil oynamadım en baştan başlamak istiyorum ama çok fazla var o yüzden vazgeçtim şu an indirimden bu ikisinden birini alıp başlayayım dedim sadece village mi yoksa 2 ve 3 mü almak mantıklı
  4. Arda Özdamar

FAR CRY 6 STEAM 161TL

Çok uygun bir fiyat oyun için daha önce oynayanlar nasıl deneyimlerini söyleyebilir mi optimizasyon sorunları var mı ve ya oyun nasıl kısaca vs
  5. Arda Özdamar

CSGO SEÇKİN ALINIR MI

CSGO2 gelcek deniliyor şimdi seçkin alırsak yeni gelen oyun bunun üstüne mi gelir yoksa yine para isterler mi hangi türlü yapmak daha mantıklı yeni oyunu ve ya güncellemeyi bekleyip mi almak yoksa şimdiden mi almak
  6. Arda Özdamar

FORTNİTE DÜŞÜK FPS SORUNU

Düne kadar destansı grafiklerde 200 240 çok oynadığımda 1 2 saat sonra ısınmadan dolayı en fazla 170 180e düşüyordu fps bugün açtığımda aynı grafikler ama bazen 100 bazen 40 60 arası değişiyor her şeyi en düşük bile yapsam 170i geçmiyor neden böyle oldu çözümü nedir İ712700h RTX3060
  7. Arda Özdamar

Xbox Oyun İlerlemesi̇ Pc De Geçerli̇ Mi̇

Daha önce xbox cihazımda oynadığım forza 4 pc de microsoft store da gözüküyor daha önce alınmış olarak pc ye indirince aynı maile bağlı olduğu için xbox da ki save ilerlemem den devam eder mi oyun 0 dan mı başlar
  8. Arda Özdamar

VALORANT AÇILMAMA SORUNU

Bu hatayı alıyorum oyun açılmıyor ve secure boot ya da tpm ayarları falan mı yapmam lazım bios dan ne yapmam lazım
  9. Arda Özdamar

18.35 TL Steam Cüzdan Bakiyesiyle Ne Almalıyım?

18.35TL bakiye var almamı önerebileceğiniz oyunlar nedir kesin oynamalısın diyebileceğiniz eski oyunlar veya yeni fark etmez
  10. Arda Özdamar

GTA 4 EN UCUZ NERDEN ALINIR

Soru başlık da ve ya ücretsiz bulabilceğim yer var mı
  11. Arda Özdamar

HALF LİFE SERİSİ NASIL

Steam de indirimde olduğunu gördüm ve merak ettim herkes efsana seri ve efsana oyun diyor ben daha hiç oynamadım şu an almaya değer mi grafiklerinden dolayı benim çok ilgimi çekmedi ama herkes mutlaka oyna diyor
Top Bottom