Arama sonuçları: *

1. nffxdg

APEX LEGENDS 150 FPSLERDEN 30 A DÜŞÜYOR

Arkadaşlar merhaba apex legends indirdim oynarken 150-100 arası fps lerden bir anda 40 30 lara düşüyor ve oynanamaz hale geliyor problem ne anlayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  2. nffxdg

CSGO ANİDEN OYUN İÇİNDE FPS 30 A SABİTLENİYOR

Herkese iyi günler cs go oynarken nadirde olsa fps im aniden 30 a sabitlenip 10 15 sn düzelmiyor ssd de kullanan arkadaşım var onda da aynı sorun var bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?
  3. nffxdg

Assasin's Creed Valhalla crack çıktı mı

Assasins creed valhalla 16 sında kırılacak deniyordu henüz kırılmadı galiba tahmini gorusu olan var mı ?
  4. nffxdg

CS GO Ayarları değiştirilmiyor

Arkadaşlar merhaba cs go görüntü ayarlarını değiştirmek istiyorum fxaa ve hareket izini açmak istiyorum ama uyguladıktan sonra çıkıyorum tekrar aylara bakıyorum yine eski haline dönüyor oyuna cfg attım oyunu sildim yeniden yükledim çözülmedi biri yardımcı olursa mutlu olurum hareket izini geçtim...
  5. nffxdg

CS GO AYARLARIM SIFIRLANIYOR

Arkadaşlar merhaba CS GO da video ayarları yapıyorum eski haline dönüyor ana menüde hareket izini açmama rağmen onaylayıp ana ekrana dönüyorum ve yine kapalı oluyor diğer ayları değiştirmeme rağmen onlarda aynı kalıyor cfg yüklüyeyim dedim yine olmuyor ne yapmam lazım illa oyunu mu sileyim ?
  6. nffxdg

GTA V ŞİRKETTE ORTAK

Arkadaslar arkadasımın sirketine katildim ama nasıl terfi edilecegimi bulamadık. Sanırım vip veya koruma da olunabiliniyor nasıl olacagınk bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.
  7. nffxdg

GTA V TR YAMA ONLİNE

Arkadaşlar gta v de story modunda kullanmak için tr yama indirdim mods klasorune attım fakat online girince ban yeme riski var mı yamadan kaynaklı ?
  8. nffxdg

GTA V OYUNDAN ATMA SORUNU

Merhaba Epic Games üzerinden GTA V i indirdim 5-6 gündür sorunsuz oynuyorum ama bu akşam girmeye çalıştım story mode a bastım lakin yükleme ekranındayken hata vermeden kapandı directx sürümleri güncel. Yardım ederseniz sevinirim :) .
  9. nffxdg

GTA V Türkçe yapma

GTA V i nasıl türkçe yapabilirim en azından alt yazıları ?
Top Bottom