Arama sonuçları: *

1. X

Minecraft düşük fps sorunu (laptop)

Amd ryzen 5 2500u Rx 560x 4gb 8gb ram (oyuna 5 veriyorum) laptobumun özellikleri böyle ekran kartı ile oyunu çalıştırıyorum optifine ile 15 20 fps lerde 6 chunks düşük ayarlarda oynuyorum. 15 20 fps sizcede çok az değilmi ?
  2. X

ETS 2 Aşırı Düşük fps

ETS 2 de önceden 60 70 fps yüksek ayarlarda kasmadan oynayabiliyordum(Demosunu oynuyodum). Şimdi oyunu satıl aldım ama bir şey oldu msi afterburnerda ekran kartı %30-40 larda dolaşıyor işlemci %50-60larda ve en düşük ayarda şuan 20 30 fps anca alıyorum pc özelliklerim Amd ryzen 2500u Rx560x 8gb...
  3. X

Valorant Alt+Tab sorunu

Valorant oyununu tam ekran 1440:1080 4:3 oynuyorum. Oyunda alt tab yaptıktan sonra tekrar oyuna geçtiğimde masaüstü imleci gözüküyor cross un ortasında ve sol tıka bastığımda arkadaki uygulamaya tıklıyor(arkada youtube çalışıyorsa bir viedonun üzerineyken basarsam oyundan çıkıp youtubda o...
  4. X

Valorant alt tab yatıktan sonra atıyor

Valorant oyununu tam ekran 1440:1080 4:3 oynuyorum. Oyunda alt tab yaptıktan sonra tekrar oyuna geçtiğimde masaüstü imleci gözüküyor cross un ortasında ve sol tıka bastığımda arkadaki uygulamaya tıklıyor(arkada youtube çalışıyorsa bir viedonun üzerineyken basarsam oyundan çıkıp youtubda o...
  5. X

Payday 2 düşük fps alıyorum ???

Payday 2 giriyorum en düşük ayarlarda çözünürlük 1280 ve msaa flan var ya onların hepsi kapalı yinede 60 ın altında alıyorum anlık donmalar oluyor. Pc çok ısınmadığı için (genellikle full yükte 79 80 derece oluyor) ekran kartına msi afterburnerdan oc yaptım. hala ynı sorun devam ediyor ve tüm...
  6. X

The forest herşeyi anladım ama bunu anlamadım

the forest herşeyi çözebilim ilk oynayışım için fakat ateş için yaprak bulamıyorum ağaçtan flan mı nereden bulacağım 1602867313 yemek te buldum ama pişiremiyorum ateş olmadığı için yemekte buldm ama pişiremiyorum ateş olmadığı için
  7. X

Valorant Düşük fps alıyorum

Valorant ta ne yaparsam yapayım 60 50 fps alıyorum ve çok dalgalanıyor. amd ryzen master ve adrenalin 2020 kurdum. acaba yüklemem gereken başka biir şey varmı valorantla ilgili. Bilgisayarım laptop: amd ryzen 5 2600 radeon 560x 8 gb ram Fanlarımda sürekli full hızında 5400 rpm de dönüyor.
  8. X

Valorant ta mouse5 tuşunu yeteneğe atayamıyorum

heryere baktım ama bulamadım. G300s Kullanıyorum. Valorant ta mouse3 yani tekerlek düğmesini yeteneğe atayabiliyorken diğer 4 tuşu atayamıyorum mouse4 5 6 7 olarak.
Top Bottom