Arama sonuçları: *

1. YGT56

forza horizon 4 grup varış yeri sorunu

arkadaşlarla 3 kişi konvoy yapıyoruz grup varış yeri diye bir şey var ne yaparsak yapalım yok olmuyor ne yapmalıyız?
  2. YGT56

metro 2033 nasıl oynanır?

arkadaşlar oyunda bir bölüme geldim ilk defa dışarı çıktım karlı bir alanda falan yanımda da 60 tane mermi var o bölgedeki tek bir düşman minimum 30 mermiyle ölüyor ve sürülercesi üstünüze akın ediyor haliyle bende takıldım geçemedim kaçak oynuyorum benden hızlı düşmanlar kaçamıyorum ben mi bir...
  3. YGT56

hikayeli oyun önerisi

yakın dövüş odaklı hikayesi iyi oyun önerir misiniz? -witcher serisi hariç -rpg olsa iyi olur fakat çok önemli değil
  4. YGT56

oyun önerisi yapabilir misiniz?

düşük sistemler için uygun oyun önerisi istiyorum sizlerden 1- kılıçla kalkanla adam kesilebilen 2- cod gibi shooter 3- arkadaşla oynanabilecek forza benzeri yarış oyunu bu türlerde olursa iyi olur online mod bulundurması çok önemli değil yarış oyunu hariç ama olsa iyi olur
  5. YGT56

Epic Game Launcher ile ilgili bir sorun

arkadaşlar torchlight 2 oyununu daha önce steam den 32 bit olan arkadaşımın bilgisayarıyla oynadım ve bir sorun çıkmadı zaten oyun 32 bit destekliyor oyun epic de bedava oldu aklıma geldi tam indiricem os desteklenmiyor diyor tekrar teyit ettim ve evet oyun hala 32 bit destekliyor ama epic bey...
  6. YGT56

arkadaşla oynanabilecek oyun önerisi

ekran kartım atı readon 3600 hd bu ekran kartına uygun online oyun önerebilir misiniz? (cs go oyundan atıyor yükleme ekranında)
Top Bottom