Arama sonuçları: *

1. Rotangar

Yağmacı sherifmi Asil 2.0 odinmi

Sizce hangisi hiçbiri alınmaz değmez demeyin boşuna alıcam birini.
  2. Rotangar

Bedava Dead by Daylight Nexus Korucusu Kıyafeti vericem (Çekiliş değil)

Amazon primeda kodla kostüm alınıyor ve ben kullanmıyorum isteyen birine vericem.
  3. Rotangar

Dead by Daylight Lejyon: Işıldayan Bıçak Hediye edicem birine(Çekiliş değildir)

Amazon prime da kod olarak veriyor oyunu oynamadığım için almayacağım isteyen birine vericem.
  4. Rotangar

Oyunlarda küfür etme hakkında

Oyunlarda saçma sapan küfür etmeler oluyor klasik olarak.Az önce valorantta durduk yere daha mic bile açmamışken anneme sövdü.Bende sövdüm tabi haliyle ve daha sonra adam afk kalıp çıktı.Bu senoryo defalarca başıma geldi ve her seferinde sanki adam beni bulmak için oyundan çıkmış gibi...
  5. Rotangar

Tek lol hesabına 2 farklı amazon prime dan kapsül alabilirmiyim

Hem arkadaşımın hemde kendi amazon prime mından 1 lol hesabına kapsül alabilirmiyim.
  6. Rotangar

Bedava Dead by Daylight kostümü veriyorum(Tekrardan)

ÇEKİLİŞ DEĞİLDİR İçinizden birine vericem.Şuan oyun bende yüklü değil çokda sevdiğim bi oyun değil o yüzden size veriyorum. Kıyafet Adı : Çevrimiçi Röportaj Görünümü kıyafeti
  7. Rotangar

Dead by Daylight bedava kostüm veriyorum

Reklam veya ÇEKİLİŞ DEĞİL içinizden birine vericeğim. Amazon prime da vardı kod oyunu oynamadığım için ihtiyacım yok. Dead by Daylight’ı başlatın. MAĞAZA menüsünü seçip ÖZELLİK sekmesine gidin. Sağ üstteki KOD KULLAN düğmesini seçin. Size verilen kodu girin. Bu şekilde...
  8. Rotangar

Valorant gece pazarı iyi hesap satıcak varmı.

Gece pazarınızda güzel skin varmı.(Asil 2.0 karambit,yağmacı vandal , delipop hançer vesayre)Kullanılmayan boş ve gece pazarı iyi hesabınız varsa 5-10-15tl ye alabilirim.Ama indirim oranları iyi olmalı.%29 düşen yağmacı vandal çıktı bana ama 29 çok az.
  9. Rotangar

Fifa Klavye İle Oynanabilir Mi?

Fifa 22 var bende.Arkadaşta playstation 5 kolu var o kolla oynasa ben klavyeyle oynayabilirmiyim.Zormu
  10. Rotangar

Rdr 2 mi yoksa cyberpunk 2077 mi

Hangisini alayım sizce.
  11. Rotangar

Promods içi gerekli dlcler

İberai hariç hepsi lazım diye biliyordum.Son güncellemeyle iberiada lazımmış sanırım.Peki daha eski sürümünü indirme şansım varmı.İberia almadan kullanamazmıyım.Diğer dlc ler var.
  12. Rotangar

En iyi grafikli Mafia oyunu

Hangi mafia serisini almalıyım en yeni ve en iyi graikli olanı hangisi?
  13. Rotangar

Ets 2 dlc ile ilgili

Bende scandinavia dlc si var ama arkadaşımda yok.Beraber aynı konvoya katılım oynasak benim geldiğim yerlere gelebilirmi
  14. Rotangar

Ets 2 Map Dlc leri ..

Hangi dlc leri önerirsiniz.Birde bazı youtuberlar çok ince yollardan falan gidiyor onlar modmu yoksa dlc haritasımı.
  15. Rotangar

Subnatica roket kaldıramama sorunu.

Subnaticada roketi kurdum her şey hazır.KArantina güvenlik platformu etkinken kaldırılamaz diyor.Biraz araştırdım iyileşmem gerekiyomuş.Gittim iyileştirdim kendimi.Bi ada vardı oraya gidip silahıda kapadım ama gene aynı sorunu veriyor.
  16. Rotangar

Co op oyun önerisi ..

Arkadaşımla beraber oynayabileceğim co-op oyunlar önerebilir misiniz?
  17. Rotangar

Meetin2 pvp server virüs varmıdır

Landom2 diye bi pvp var bunu indirsem virüs sorunu olurmu?
  18. Rotangar

Forza horizon arkadaşımla oynama

Nası oynayacağız konvoy kısmında arkadaş gözükmüyor ikimizde steamden aldık
  19. Rotangar

Forza horizon 4 te iş yeri bulma

Ben bir tane galeri satın almıştım. 1-o galerinin nerde olduğunu nasıl bulabilirim 2-Buna benzer iş mekanlarının nerde olduğunu nasıl anlayacağım 3-Forzada eleyici dışında nasıl para kazanabilirim hangi yarışları seçmem lazım?
  20. Rotangar

Forza horizon 4 şehre gitme?

Forzada şehre gitmeyi buldum ancak oyunu kapatıp tekrar açınca lego yerinde başlatıyo ben şehirde başlasın istiyorum ne yapmalıyım.
Top Bottom