Arama sonuçları: *

1. G

Valorant hesabının askıya alınması

Arkadaşlar kolay gelsin, 6000 tlden fazla para yatırdığım valorant hesabıma bu sabah giriş yaparken erişimin 10uncu aya kadar kısıtlandı hesap kilitli destek talebi gönderin yazdı. Neden böyle bir hata alınır bilgisi olan var mı? Daha önce yaşayan oldu mu? Ticket attım ancak dönüş yapmadılar
  2. G

Steam Bahar Indirimi Oyun Önerisi

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar, Bf1 bf4, cs 1.6 cs go valorant hogwarts legacy the witcher 3 oyunlarını oynuyorum. Steam inidrimi şuan mevcut önerebileceğiniz güzel indirimli solo yada multiplayer oyunlar var mı var ise önerir misiniz satın alabilirim. ( korku oyunu olmasın :D )
  3. G

Hogwarts legacy oynayan yardm ltfen

Arkadaşlar merhaba, 1 hafta önce hogwarts legacyi aldım ve dün gece bitirdim ancak 34 seviye olmam gerekiyor son mezuniyet görevi için ancak tüm görevlerim bitmiş durumda. 34 level mezuniyet balosundan sonra herhangi bir ek görev gelecek mi oynayna va rmı
  4. G

Düşük fps sorunu için yardım

Arkadaşlar merhaba bilgisayarım ryzen 7 2700 x rtx 3060lı bir sistem 32 gb ram var üstünde piysada ki her oyunu oynayabileceğim kapasite yani ancak valorantta orta ayarlarda oynamama rağmen 150 fpsi geçmiyor oyun içi ayarlarda 999 olarak limitli ama asla 200ü göremiyorum sebebi nedir
Top Bottom