Arama sonuçları: *

1. Aerondight

rust duo/trio arıyorum

başlıkda yazdığı gibi rustta 200 saatim var oyun bilgim iyi pvp tecrübem eh işte geliştiriyorum birlikte oynayacak efendi düzgün +18 arkadaşlar yazsın girelm duo trio
  2. Aerondight

assasin's creed serisi

arkadaşlar ac serisini oynamak istiyorum ama nerden başlayacagımı bilemiyorum oyun hakkında pek bilgimde yok ayrıca hikayeler bağlantılımı öyleyse ilk oyundan başlamak isterim veya ilk oyun oynanmaya değer mi hani grafikleri eski olmasıan çok takılmam oynarım ama pixel pixel kadar da eski...
  3. Aerondight

Öneri Oyun önerisi

beyler need for speed most wanted benzeri böyle hikayesi güzel olan yarış oyunu tavsiyeniz varmı
  4. Aerondight

Oyun önerisi

Beyler yeni pc aldım 2 hafta oldu aklımdaki oyunları oynadım şuanda bana oynayacak oyun lazım önerilerinize açığım grafikler açısından problemim yok
  5. Aerondight

gta 5 yüklemek için hafıza yeterli kalır mı

arkadaşlar pc de 256 gb samsung m2 ssd var baya program ve oyun yükledim dün bakdım 96 gb boş alan vardı gta 5 i torrent indirdim 60 gb lık olandan şuanda 26 gb boş alan gözüküyor yüklesem yüklenir mi yoksa indirme boyutu kadar dosya boyutu olur mu sıkıntı yaratır mı bilgisi olan varmı en kötü...
  6. Aerondight

Öneri Düşük sistem gereksinimli oyun önerileri

Arkadaşlar bende 7-8 yıllık bi laptop var intel i5 3. nesil 8gb ram gt630m(1gb vram) 500gb hdd özellikler böyle yani çoğu oyunda sıkıntı yaratıyor düşük sistem gereksinimli sağlam hikayeli oyunlar bekliyorum sizden
Top Bottom