Arama sonuçları: *

1. ZeroDiablo

Yardım Steam yükleme hızım azaldı

Steamde poppy playtime chapter 3 ü indiricektim . Sonra fark ettim ki yükleme süresi 12 saat ki normalde bu kadar uzun sürmezdi . Dedim internetimde bişey vardır sonra epic gamesten herhangi bi oyun indiriyim dedim gayet hızlı bir şekilde indirdi .Nasıl düzelticem ben bunu ?
  2. ZeroDiablo

Yardım Ea play Üyeliğinde yardım

Ea Playim varken Bir oyun aldım diyelim .İndirimde olan bir oyun. Üyeliğim bitince O oyunu tekrar oynamak için yine mi üyelik almam lazım .Gerçekten böyle bişeyse Çok saçma .Yardım ederseniz sevinirim
  3. ZeroDiablo

Yardım Battlefield 2042 420 Tl yi hak eden bir oyun mu ?

Battlefield 2042 almayı düşünüyorum da şimdi bu oyun ea pro üyeliğine gelicek zaten .Yani 2 seçenek vaar Ya 120 tl verip 30 günlük oynarım yada 420 tl verip Sınırsız oynarım.İkisinin arasında kararsız kaldım da Yardım edermisiniz acaba .Bütçe (500 Tl)
  4. ZeroDiablo

Rainbow Six siege mi Battlefront 2 mi ?

İkisinden birini indirmeyi düşünüyorum Zaman geçirmek için Sizce hangisi daha iyi olabilir benim için ?
  5. ZeroDiablo

Rx 5500 xt Battlefield 2042 kaldırırmı ?

Rx 5500 + R5 1600 af +16 Gb ram 3200 mhz + 500 gb ssd . Sizce Battlefield 2042 kaldırabilirmi ?
  6. ZeroDiablo

Sizce Apex Legendse başlasammı ?

Apex legendse başlmayı düşünüyorum ama pek emin olamadım.Yardım ederseniz sevinirim :D
  7. ZeroDiablo

Rx 5500 xt 4gb Warzone Kaldırırmı ?

yüklemeyi düşünüyorum da Kaldırırmı merak ettim işlemci ryzen5 1600 6 gb ram -480 Gb SSD 144 Hz monitör.
  8. ZeroDiablo

Kaliteli bir Oyun önerir misiniz? ?

GErçekten Son Günlerde çok sıkılıyorum son günler de demeyelim hatta,1-2 aydır bi youn bulamıyorum .Yani Siz Donanın arşivi ailesinden Beni oyunun içine çekicek bağımlılık yapabilicek bir oyun istiyorum ama öncelikle şunu belirtiyim sistemim o kadarda iyi değil.Lol cs go valorant fortnite gibi...
Top Bottom