Arama sonuçları: *

1. SencerSefa

ark survial evolved kabile

oyunu oynarken bayağı geliştim sonra kendi başıma kabile kurdum ve ayrıldım bunu yapınca bütün dinolarım benden gitti nasıl geri alabilirim kabilede tekim
  2. SencerSefa

ARK SURVİVAL EVOLED EKSİK SUNUCU

Ark'ta 1 yıldır oynadığım unoffical sunucu son gelen güncellemeden sonra bende gözükmüyor fakat battlemetrics e baktığım zaman online olduğunu görüyorum. Dosya bütünlüğü doğruladım DNS bile değiştirdim halen gözükmüyor çözümü nedir?
  3. SencerSefa

rust reaper skin çekme

rust reaper sitesini kullanan varmı ? şimdi ben bu siteyi keşfettim sonra 500 coinim oldu promo code ile sonra skin almayı denedim "bir yatırma işleminiz olmalı" hatasını aldım sonra 1 tllik skin yatırdım tekrar denedim "156/0 token yatırmalısınız" dedi ben ise 159 tokenlik eşya yatırdım...
  4. SencerSefa

rust serverlar eksik gözüküyor

rustta birçok server gözükmüyor maksimum 168 server sorunu bir türlü anlamadım bilen biris varsa yardımcı olabilir mi acaba ?
  5. SencerSefa

RUST TAKIM ARIYORUM +2000 saat

rustta takım arıyorum +2000 saat var
  6. SencerSefa

RUSTTA TAKIM ARIYORUM

MERHABALAR RUSTTA TAKIM ARIYORUM YAŞ 15 SAAT 2000+ HER TÜRLÜ TECRÜBE VAR MİNİCOPTER SÜRÜCÜLÜĞÜ, LOOT ALANLARINI BİLİYORUM, YAY ARBALET , THOMPSON , L96 BOLT. AK LR AİMİ VARDIR DC KULLANMAKTAYIM GENELDE MODSUZ SERVER TERCİH EDERİM.
  7. SencerSefa

rust roketatar nerede

rustta roketi buldum fakat roketatari bulamadim nerelerden bulabilirim airdropta veya kitli sandiktan cikarmi. hangi loot alanlarina gidebilirim rokeatar icin
  8. SencerSefa

rust gereksiz kan efekti

bildiğiniz üzere rustta 1 hasar bile yeseniz ekranı kan efekti kaplıyor bun bir çözüm varmı kapatabilirmiyim
Top Bottom