Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Yardım HOİ 4 Çıkartma yapma

1- Hoi 4 de deniz ve hava üstünlüğüm var iken çıkartma yapıyorum fakat bölük yok diyor bunu nasıl çözebilirim ? 2- çıkartma yaptığımızda aşağı yukarı 60 gün bekleme süresi veriyor. Bunu nasıl düşürebilirim ?
  2. Bulkyapanobez

Öneri Minecraft'ta ne oynuyorsunuz

Minecraft oynayalım diyoruz arkadaşlarla ama yeni sürümlerdeki seedler aşırı kötü ne bir köy denk geliyor ne farklı bir şey hiç sarmıyor. Parkur gibi eğlence mapleri yüklüyoruz o şekil oynuyoruz. Bildiğiniz bu şekilde haritalar veya oyun modları var mı ?
  3. Bulkyapanobez

Ekranı ikiye bölerek oynanabilen oyunlar

Evimde 2 tane kol var aynı bilgisayar üzerinden iki kişi beraber ne oynayabiliriz FIFA-pes-NBA22 gibi şeyleri biliyorum. Hikayeli oyunlar da olabilir
  4. Bulkyapanobez

Öneri Battlefield 1 mi Battlefield 5 mi

Hikaye bakımından değil online bakımından hangisi alınır ? Veya online olarak alınmaya değer mi ?
  5. Bulkyapanobez

Yardım Gta V yanlış gmail kullanma

Uzun bi süre önce gta v almıştım steam'dan oyuna girerken gmail istedi bende yazdım bir tane oynamaya başladım uzun bi aradan sonra tekrar girmek istedim fakat gmail e doğrulama gönderiyorlarmış fakat benim bu gmaile ulaşma şansım yok her şeyi denedim fakat yine ulaşamadım yapabileceğim bir şey...
Top Bottom