Arama sonuçları: *

1. M

Valorant ban sistemi

Merhabalar. Valorantı 6 7 aydır oynuyorum hep karakter seçme yerinde alt f4 attığım için uyarı yedim 3 4 kere. Bugün direkt uyarı yemeden iletişim bozukluğundan 55 saat ban yemişim. Aklıma takılan soru şu. Bu bandan sonra 1 haftalık yerim muhtemelen birdaha olursa ki olmaz. Bu ban sistemi ne...
  2. M

Fifa 22 rivalsda konsolu görmüyor

Selamlar dostlarım. Yeni kol aldım 1 2 hafta önce Fifa ultimate team de squad batfles rahat oynuyabiliyorum kolu algılıyor on numara her şey, ama rivals girdiğimde oyuncunun üzerinde mavi bir tick çıkıyor ve klavye ile harelet ediyor, kesinlikle kolu görmüyor. Çözümünü bilen varmı?
  3. M

Steamde arkadaşımla oyunlarımız karıştı

Arkadaşım bize geldiğinde eski zamanlarda bende oyun olmadığı için kendi hesabıyla steame giriş yapıp kendi oyunlarından indirmişti. O zamandan beri benim hesabımda onun oyunlarıda gözüküyor. Ve örneğin ben onda olan oyunları kendime mağazadan alamıyorum "sizde mevcut" uyarısı veriyor...
  4. M

Forza horizon 4 festival oynatma listesine nasıl girilir

Merhabalar. Festival oynatma listesine girmeye çalıştığımda kitli gözüküyor ve bu yazı çıkıyor. Ne yaparak girebilirim 1 yıl diyor ama ben anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim
  5. M

Steam oyunlar karıştı

Benim bilgisayarımdan arkadaşım kendi steam hesabına girip, kendi oyununu indirdi sonra ben sildim kendi hesabıma girdim. Ama onun oyunları bende gözükmeye başladı. Ve onun oyunları gözüküyor ama oynayamıyorum gidip oyun almaya çalıştığımdada sende var diyor. Bunun çözümü nedirÖ
Top Bottom