Arama sonuçları: *

1. Deepied

Yardım Cyberpunk 2077 480TL alınır mı??

Selamun Aleykum Beyler cyberpunk almak ıstıyorum fakat 480TL bıraz tuzlu geldı onceden daha ıyı ındırım gelmıstı sanırımda sımdı steam dolar yapmadan almalımıyım yoksa daha guzel ındıırm gelırım dırek alıyımmı yoksa sımdı dırek yoksa kalmasın sonraya pahalanır mı?
  2. Deepied

Yardım STEAM ındırımlerı alınabılcek oyunlar hangılerı?

Selamun Aleykum Beyler steamde guzel oyunlar ındırıme gırmıs ve kararsız kaldım para konusunda sıkıntı yok kısmen hangı oyunları alabılırım hangılerı sarar yardımcı olrusanız sevınırım :d
  3. Deepied

Yardım Forza Horizon 5 VS 4 ?

Selamun Aleykum Beyler ben forza oyunu almak ıstıyorum ındırımdeyken kacırmak ıstemıyorum hangısını alsam dıye karar veremedım 4 ve 5 ın cok farkı varmı? Yada her ıkısınıde alabılırım ıkısıde guzel ınıdırmde ıkısını almak mantıklımı yoksa tek sadece bırınımı alıyım ? Sımdıden yardımcı olan...
  4. Deepied

Yardım BF Serisi alınır mı?

Selamun Aleykum BattleField serisine baslamak ıstıyorum fakat hangı oyundan baslıcagımı bılemedım ve hangısını almalıyım sararmı guzel oyunmu yardımcı olursanız sevınırım
  5. Deepied

Yardım Doom serısı veya oyunları alınır mı? ?

Selamun Aleykum Doom serısını almayı dusunuyorum fakat aklımda soru ısaretlerı kaldı kararsız kaldım alınır mı? alınmazmı dıye. alınır mı? mekanıklerı fılan ıyımı yardımcı olursanız sevınırım. Bırde serının hangı oyunu once alınmalı?
  6. Deepied

Yardım STEAM Fıyatına deger oyun onerılerı verırmısınız ?

Selamun Aleykum Steam kutuphanesını bastan assagı dızmek ıstıyorum fakat hangılerını alsam dıye karar veremedım. Bana bu konuda yardımcı olursanız fıyatına degebılecek ındırımlı veya ındırımsız oyunlarda olur ınırımlı olursa daha guzel olur tadından yenmez fakat fıyatına degdıgını dusundugunuz...
  7. Deepied

Yardım Metro serısı alınır mı? ?

Selamun Aleykum Metro serısınden oyun almak ıstıyorum fakat en ıyı oyunu hangısı veya hepsını bırmı alayım daha ucuz oluyor napayım yardımcı olursanız sevınırım
  8. Deepied

Yardım MAFIA Oyunlarından hangısı alınır ?

Selamun Aleykum Mafıa serısıne baslamak ıstıyorum hangısının hıkayesı atmosverı daha guzel soylersenız yardımcı olursanız sevınınırım
  9. Deepied

Yardım ResidentEvil serisi alınır mı? ? Alınırsada hangileri alınır!

Selamun Aleykum Resıdent evıl almak ıstıyorum korku oyunlara bu aralar cok sardımda bır suru serısı var hangısını alacagıma karar veremedım. Hangısını alacagıma yardımcı olursanız sevınırım! Ucuz ve guzel hıkayelı grafıklı surukleyıcı olursa guzel olur
  10. Deepied

Yardım STEAM Oyun onerırmısınız !

Selamun Aleykum Steamden kutuphanemı dızmek ıstıyorum ındırımlı guzel alınabılcek oyunlarla. Oyuzden sızın yardımınıza ıhtıyacım var yardım edersenız cok sevınırım sımdıden sagolun!
  11. Deepied

Yardım STEAM Gizlilik festivali alınıcak oyun onerısı !

Sealmun Aleykum Steam kuru degıscegı ıcın kutuphanemı doldurmak ıstıyorum steam gızlılık ınıdırmlerıde bı son sans. Oyuzden onerebılcegınız ındırımde oyun varsa yardımcı oluo yazarsanız sevınırım!
  12. Deepied

Yardım Tomb Raider serisi alınır mı ?

Selamun Aleykum Steamde gezerken tomb raiderın guzel bı ındırımde oldugunu gordum . sızce alınır mı? alınmazmı yarcımı olursanız sevınrım
  13. Deepied

Yardım FarCry almayı dusunuyorum ! Hangısını almalıyım

Selamun aleykum FarCry serısıne baslamak ıstıyorum eskıden farcry 3 oynadım sanırımda hıc bır sey hatırlamıyorum. Sımdı steamdan ındırımler varken almak ıstıyorum sızce hangısını almalıyım zevklı olur sıkılmıcagım bı oyun olursa sevınırım.
Top Bottom