Arama sonuçları: *

1. McQueen95

MORTAL KOMBAT 11 LÜTFEN YARDIM

oyunu pcden klavyeden oynuyorum bayağı da severek oynuyorum ama oyunda bir özellik var ( Wake up veya Get up attack diye geçiyor ) yere düştüğünüzde kalkarken rakip size hamle yapacağı anda hızlıca yerden kalkıp rakibe vuruyorsunuz. ( bir de kritik yedikten sonra diğer komboya yakalanmamak için...
  2. McQueen95

VALORANT PENCERELİ OLDU DÜZELMİYOR YARDIM

Dün gece oynadım bişey yoktu bugun böyle oldu düzeltemedim görsel ekledim
  3. McQueen95

FİVEM' DE ALT+S ALAMIYORUM

Fivem oynuyorum ekran kartım olmadığı için nvidia vb kayıt programları kullanamıyorum bandicam de sağlıklı olmuyor. Normalde Steelseries SS uygulamasından valorant cs vb oyunlar gg uygulamasında olduğu için alt+s basarak alabiliyorum. Fivemi GG oyunlar bölümünden uygulamaya ekliyorum fakat alt +...
  4. McQueen95

Yardım Formattan sonra mortal kombat 11 oynayamıyorum

Formattan önce oynuyordum 1 hafta oncesine kadar şuan oyunu indirdiğimde (steam) bu hatayı alıyorum sebebi veya çözümü nedir ?
  5. McQueen95

Yardım WİNDOWS 10 DA MORTAL KOMBAT 11 OYNANMIYOR MU

Gayet sağlıklı bi şekilde oynuyodum m2 taktırmak için format attım pcye mortalı tekrar indirdiğimde offline oynanıyor ama online kısma gelince ''You are not connected to the mortal kombat server'' hatasını almaya başladım bi kaç forumda okuduğum kadarıyla windows 10 mk11 i çalıştırmıyor yazıyor...
  6. McQueen95

BEYLER NOT STONKS YARDIM EDİN

Arkadaşlar dün bi arkadaş konu açmıştı ama bulamadım şimdi csgo da copenhagen flames diye bir takım iflas etti çıkartmaları değerlenecek vesaire satın alıyorum gibisinden yorumlardaki arkadaşlar da alıyordu dedim ki 100 tane de ben alayım 10.30 dan aldım şuan 7 tl falan bu değerlenir mi yoksa 2...
  7. McQueen95

gta 5 hile yazamıyorum ve klavyede gariplikler oluyor

Aylar sonra gta 5 indireyim dedim indirdim story modda hile yazılmıyor bazen klavye sürekli windows tuşu basılı kalmış gibi çalışıyor onu bi şekilde hallediyorum ama hile yazacağım zaman örneğin PAİNKİLLER yazıyorum pause moda geçiyor p ye basınca bunu nasıl çözerim anlayan var mı
  8. McQueen95

CSGO GEREKSİZ OYUNBOZANLIK BANI ATIP DURUYOR

Arkadaşlar dün 12 de canım sıkıldı yoldaş gireyim dedim ilk el girdim tek başıma 20 kill alıp kazandım sonra pre buldum oyundan onla girdim yaklaşık 9 10 maç attık hepsi win ve hepsinde edom aşırı yüksekti yani gece tek oturuşta 6 rank atladım (ilk defa olduğu için her mac sonu ss aldım) sonra...
  9. McQueen95

STEAM HİLESİZ VAC BAN

Arkadaşımla cs go girdik o da 2 3 maç boyunca ruslara toxiclik yaptı (takıma) maçı sattı falan ertesi gün baktık VAC yemiş saboteden oyunbozanlıktan raporlayınca artık vac ban mı atıyorlar bilgisi olan var mı
  10. McQueen95

CSGO PAZAR FİYATLARI ÇOK DÜŞÜYOR ?

Arkadaşlar 1200 tl olan bıçağım 800 e 50 tllik deagle 39 a 390 tllik awp 320 ye tüm skinlerimin fiyatı düşüyor bu fiyatlar neden düşüyor beyler anlamadım satayım mı bunları geri yükselir mi envanterim eriyor resmen :D
  11. McQueen95

mafia 2 oynamak istiyorum

agalar hiç mafia 2 oynamadım dün de csden ban yiyince arkadaşım ben mafia 2 oynicam falan dedi çıktı nerden sağlıklı bi şekilde indirebilirim ve drop yemeden oynayabilir miyim sistem imzada var
  12. McQueen95

GTA 5 DOSYALARINI DEĞİŞTİRDİM

arkadaşlar gta 5 i ps de bitirmiştim tekrar pcye kurunca görev yapmak sıkıcı geldi ben de save dosyalarını internetten bulduğum %100 save dosyasıyla değiştirdim onlineye girsem sıkıntı olur mu
  13. McQueen95

Öneri CSGO envanteri yatirim

Beyler csgo oyuncusuyum param oldukca da 40 50 biseyler atip kasa aciyorum bicak falan cikardim suan 2500 civari envanterim var Arkadaslarim sat oglum koy cebine falan diyor ben de hic satma taraftari degilim sizce bunlari saklasam 4 5 yil sonrasinda fiyatlari ne bileyim nadirligi falan artar mi...
Top Bottom