Arama sonuçları: *

1. nifak

Yardım Bazı Oyunlarda Basılı Kalan Tuşlar

Arkadaşlar bazı oyunlarda bazı tuşlar sadece oyun içinde basılı kalıyor. Hatta oyun açılır açılmaz menüden itibaren o tuşlar basılıymış gibi algılıyor. Mesela Street Fighter 11 de yukarı ve sol yön tuşları basılıymış gibi algılıyor sürekli. Dövüş başladığında karakter sürekli sola ve yukarı...
  2. nifak

Öneri MMORPG önerisi yapar mısınız

Güzel bir yeni nesil mmorpg oyun arıyorum. New World gözüme çarptı. Sizin öneriniz var mı?
  3. nifak

FiveM'e nasıl girilir?

Arkadaşlar fiveM girmek istiyorum şöyle bir hata alıyorum. Steam çalışıyor fakat yine de bu hatayı alıyorum. Oyunu Epic üstünden oynuyorum.
  4. nifak

Gta 5 playlistlere nasıl girilir

Gta 5 de hiçbir servera bağlı değilim direkt epicden online moda girdim. Bu yayınlarda falan oynuyolar ya playlist diye bir şey. Araba yarışı falan. Onlara nasıl girebilirim?
  5. nifak

GTA 5 playlist başkalarıyla oynanır mı ?

Arkadaşlar GTA 5 teki playlist mapleri varya işte süre süre arabaları değiştiriyosun mapi bitirmeye çalışıyosun gibi. O oyunları tek başıma oyuna girsem başkalarıyla oynayabilir miyim? Odaya katılma veya random insanlarla oynama gibi bir seçenek var mı? Yoksa illa birileri ile girmem mi gerek...
  6. nifak

Oyun Önerisi Yapar Mısınız?

Xbox GamePass veya EA play oyunlarından oyun önerisi yapabilir misiniz? Bf 5 indirdim oynuyorum ara ara. Onun dışında her türden çok beğendiğiniz oyunları önerebilirsiniz.
  7. nifak

Fifa 22 EA Play de deneyip almak

Fifa 22 yi EA Play de 10 saat deneme hakkım var oradan indirip deneyeceğim. Oyunu almaya karar verirsem steamden alsam tekrar indirmem gerekir mi ? Ve oyunuma kaldığım yerden devam eder miyim ?
  8. nifak

Cod Warzone pre arıyorum

Arkadaşlar oyunu yeni indirdim bir kaç el attım. Birlikte oynamak isteyen varsa bekliyorum.
Top Bottom