Arama sonuçları: *

1. cakaresul

Raft'ta Creative Modda Motorlu gemi ilerlemiyor

Yakıtını koydum, motorlar çalışıyor 20 tane motor var, ama gram ilerlemiyor sebebi ne olabilir?
  2. cakaresul

Yardım Valorant Haksız Ban Yedim

Arkadaşlar bundan 6-8 ay önce valorantta haksız bir ban yedim. Bir akşam internet cafeye gittik arkadaşlarla 2 el rank maçı attık çıktık. Bİr sonraki gün bilgisayarım geldi heyecanlıyım kurdum bilgisayarı oyun falan indirdim valoranta bi gireyim dedim 3. parti yazılımdan ban yemişim. Şok oldum...
  3. cakaresul

Öneri Assassin's Creed Odyssey için steamden türkçe yama

bir arkadaşım olduğunu söylemişti ama ben baktım atölyeye bulamadım, kaçakta indirmek istemedim varmı yardımcı olabilecek
  4. cakaresul

Öneri 4 Kişi için Oyun tavsiyeleri

Malum Steam kur sabitlemesinden sonra fiyatlar arttı, artıyor biz 4 kişilik bir arkadaş grubuyuz 1'imiz hariç bilgisayarlarimiz iyi. Oynarken zevk alacağımızı düşündüğünüz her oyunu kategori farketmeksizin önerir misiniz?? Fiyat uygun olursa daha iyi olur ama illede bu çok güzel diyorsaniz yüksek...
  5. cakaresul

Yardım Crashed hatası (Assassins's Creed)

Bu sorunu nasıl çözebilirim arkadaşar
  6. cakaresul

Öneri Asssasins's Creed Hangisini alayım?

Şuan steam'de indirim var daha önce hiç oynamadım almak istiyorum sizce hangisini alayım? Bütçem çok yok gönül isterki hepsini alayım ama alamam hangilerini önerirsiniz sırasıyla söyler misiniz
  7. cakaresul

Öneri 3-4 Kişiyle Oynanabilecek Oyunlar

3-4 kişilik bir arkadaş grubuyuz. Lol valo metin2 dışı çok oyun oynamıyoruz. Ama artık farklılık arıyoruz. Bildiğiniz güzel oyunları önerebilir misiniz? ( ücretli olabilir ama fiyatlar yüksek olmazsa güzel olur). * Sea of Thieves(çok önceden sistemim kötüyken gördüğüm çok beğendiğim oyun şuan 61...
Top Bottom