Arama sonuçları: *

1. M

Almam gereken fpsı almıyorum

Arkadaşlar sistem 2 haftalık Sayılır valoda youtube testlerınde 400 fps max ayarlarda dıyor ama ben yapınca 250 cıvarı kalıyor dusuktede yuksektede 250 deısıyor neden ? 2060+r5 5500+ 16 gb ram var
  2. M

Bilgisayarım galiba kapanmıyor

Arkadaşlar Google üzerinden reklam engelleyici kullanıyorum ve kullandıgım saat yazıyor bısı ızlerken açmıştım fakat sonra pcyı kapadım monıtoru hatta dırek psunun şalterini kapattım yanı pcde hıc bı sey yoktu sımdı tekrar açtım ve 1.30saattır calısıyor dıyor nası oluyor
  3. M

Bilgisayarı uyku modunda bıraksam oyun iner mi ?

xboxtan oyun ındırıyorum pcyı uyku moduna aldıgım an kasa fanları vs duruyor Oyun ıner mı klavyede tuşa bastıgım An gelıyor monıtor
  4. M

Gece Yeni bilgisayarı Oyun indirmek için açık bıraksam

Arkadaşlar Yeni sistemi Oyun indirmek için açık bırakırsam sorun olıur mu
  5. M

2060+r5 5500 16 gb ram

Kaldiramicagi oyun var midir
  6. M

Bilgisayardan tiz ve inci bir ses geliyor ne yapmam gerek

Sabah kusursuz calisiyordu suan ses geliyor korkuyorum ne yapabilirim sesin gitmesi içkn 1661724910 Ne yapmam gerek
  7. M

Sistemi kurdum wifi bagladim usb kablo ile

Hata veddi mavi ekran ama simdi duzeldi 2 gundur ac kapa yapiodum bisi yoktu korktum bisi olur mu
  8. M

Arkadaşlar Neden 2133 MHZ Gözüküyor

İnternetten videodaki seyi yaptim fakat hala 2133 gozukuyor ama üste 3200 yazıyor
  9. M

2060 RTX OZELLIGI HAKKINDA

Arkasaşlar yeni sistem topladim R5 5500 ve 2060 var sistemde fakat 2060ın rtx modunu vs nasi kullanicagimi bilmiyorumnoyunda vs nasi acicam
  10. M

Yeni sistem Geldikten sonra ilk ne yapmam gerek

Ne kurmam gerek arkadaşlar yardimci olur musunuz
  11. M

2060+R5 5500 rdr 2 High oynatır mı

Arkadaşlar deneyen varsa yardimcinolur musunuz testlerde high hiç bulamadim
  12. M

Yeni Sistem Alındıktan sonra ne yapılır

Sistem alınıp elime geldiği zwman napmam gerektiği ne kurmam veya neyi yüklemem gerektiğini söyler misiniz
  13. M

13kya Sistem aldım nasil?

2060 ryzen 5 5500 16 gb ram 500 gb m2 ssd 80 plus
  14. M

TOPLAM 14K MAX Monitör + Kasa

Monitör Vatandan Olması gerekıyor Kasa Bilinen site olursa ıyı olur
  15. M

10K pc öneri oyun oynancak

10k bandında max 11k olma seyınde hazır sıstem .
  16. M

DA M1 alınır mı oyun için

DA M1 alınır mı ? acaba alan var mı alan birini gördüm fakat fps drop yıyorum tarzı bı yorum yapmıs kargolama süreci nası yenı bı sıte oldugu ıcın korkuyorum
Top Bottom