Arama sonuçları: *

1. Krom

Yardım Mikrofon Çalışmama Sorunu (MSİ ALPHA 15)

Bilgisayarımda bulunan mikrofon (Realtek R Audio) çalışmıyor. Amd audio device mikrofonu da çalışmıyor. Fakat kulaklığımı bağladığımda kulaklıktaki mikrofon çalışıyor. Bilgisayarımda ekteki gibi kısayol tuşları var. F5 TUŞU mikrofonu açma kapama, bu kısım çalışmıyor. Tıklıyorum ama işlemiyor...
  2. Krom

Çözüldü✓ ACİL YARDIM | Watt Değerim Nedir….

Merhabalar. Artık cahillik midir bilgisizlik midir ilk defa güçlü bir bilgisayar kullanmakmıdır bilmiyorum ama bir aydır RX 6600m ekran kartımın kaç watt olduğunu öğrenemedim. Kimi 45 kimi 80 kimi 100 diyor kararsız kaldım. Daha sabah inceleme videosu çektim ve orda 100 dedim. Yardımınıza...
  3. Krom

MUX Switch Olmaması Dezavantaj mı?

Merhabalar. Mux switch özelliği açıkçası benim de sevdiğim bir özellik. Fakat bu özellik şuan kullandığım msi bilgisayar da yok. Sizce bu dezavantaj mı? Mux switch olan bir laptop mu almalıydım? Cevaplarınızı bekliyorum
  4. Krom

Yardım ACİL YARDIM! Laptopu Şarja Takınca ve Çıkarınca Ekran Gidip Geliyor

Sorum başlıktaki gibidir. Model msi alpha 15 b5eek 212xtr yeni yeni oluyor bu sorun 1660644869 Amdden freesync kapattım da olmadı
  5. Krom

Çözüldü✓ Pil kısmında Performans Ayarları yok

bendeki pil kısmıda böyle ne yapmam lazım performans ayarları yok
  6. Krom

Bilgisayarda Alt f4 yapamamak (Çözülemedi)

Merhaba brolar. Önceki konumdaki bilgisayarda alt f4 deniyorum olmuyor.Oyundan direk kısayol çıkışımdı şimdi değil ya… Biosdan ayarı varmış onun bulamadım. Bileniniz varsa söylerse iyi olur. Msi alpha 15 rx6600M 5800H r7
  7. Krom

Msi Alpha 15 RX6600M Driver (Kimse Çözemedi?)

Msi alpha 15 laptop aldım lan driverini nasıl yüklecem nerden yüklecem bilemiyorum oyun oynamaya başlayacağım pcyi sabah açtım windowsu yükledim direkt buraya yazıyorum nereden yükleyebilirim yada başka bir şey yüklemek gerekirmi landan başka
Top Bottom