Arama sonuçları: *

1. S

Theotown şehir kurma oyunu

Arkadaşlar fiyatı çok uygun bir şehir kurma oyunu buldum. Cities Skylines PC'si kaldırmayanlar bu oyuna bakabilir, pixel tarzında hoş bir oyun. 52 saat Cities Skylines sıkmıştı bu oyun Cities Skylines'den sonra güzel geldi tavsiye ederim. Hazır fiyatı da uygunken alabilirsiniz zam yemesini...
  2. S

Mafia 2 Definitive Edition'da Free Roam Var mı?

Arkadaşlar Steam'den Mafia 2 Definitive Edition alacağım ancak oyunu daha önce bitirmiştim. Şimdi oyunu alıp taksicilik yapmak serbest takılmak istiyorum. Böyle bir mod vs var mı? Yardımcı olur musunuz?
  3. S

Öneri FPS Tarzı oyun önerisi

Battlefield serisi, wolfeinstein serisi, Dying Light gibi oyunlar önerir misiniz?
  4. S

Öneri Serbest takılmalık oyun önerir misiniz?

gta5 forza horizon csgo ets gibi takılmalık hikayesiz zaman geçirmelik oyun önerir misiniz?
  5. S

Öneri 40 TL steam oyun önerisi

Her türlü oyunu oynuyorum her türden sevdiğim oyunlar var tür fark etmeksizin oyun önerilerinizi bekliyorum Profilim https://steamcommunity.com/profiles/76561198873894104/
  6. S

Yardım Warzone 2.0 Fps Arttırmak için ne yapmalıyım

gt 1030 ile oynuyorum fps artırmak için ne yapmalıyım fsr performans da açık başka ne yapabilirim?
  7. S

Öneri Fps Tarzı Oyun önerisi

Fps ve güzel olsun oyun önerisi sistem önemli değil
  8. S

Yardım Battlefield 1 dolu oyun bulamıyorum

battlefield 1 her girdiğim oda boş oluyor dolu oda nasıl bulurum çok oyunculuda?
  9. S

Online Fps oyun Tavsiyesi

CSGO oynuyordum artık sıktı valorant da sarmıyor oyun önerebilirmisiniz online fps
  10. S

Forza Horizon 5 Fsr 2.2 Fps düşürüyor

Arkadaşlar fsr kapalı iken daha fazla fps alıyorum fsr açtığımda her modu denedim ultra performansda bile fps daha düşük oluyor napmalıyım kapalıyken daha çok fps alıyorum fsr ın amacı fps artırmak değilmi 1667931451 Lütfen Birisi Yardımcı Olsun
  11. S

Forza Horizon 5 Fsr2/Dlss2 güncellemesi saat kaç gibi gelir?

başlıktaki güncelleme bugün gelicekti ama saat kaç civarı gelir bilen varmı?
  12. S

İndirimde Olan call of duty oyunu varmı?

Herhangi güvenilir bir sitede steam key olarak veren indirimli cod oyunu bulursanız atarmısınız?
  13. S

Yardım v rising kemik topuz nasıl yapılır?

v rising kemik topuz nasıl yapılır yada nasıl bulunur yardımcı olurmusunuz
  14. S

Yardım V Rising Görevi yapamadım yardım!

arkadaşlar sol üstte gördüğünüz ikinci kutucuğu yapamadım yardımcı olurmusunuz nasıl yapıcam o görevi?
  15. S

Cod Black Ops 2 Vs Cod Mw2 Hangisini almalıyım?

Cod Black Ops 2 Vs Cod Mw2 Hangisini almalıyım? indirim bugün bitiyor hangisini alayım sizce?
  16. S

Fivem mikrofonsuz sunucu

arkadaşlar mikrofonum yok kimse almıyor mikrofon şartı aramayan sunucu atarmısınız Fivem
  17. S

Gta 5 hala oynanırmı ?

gta5 şuan hala oynanırmı sizce?
Top Bottom