Arama sonuçları: *

1. By_raskolnikow

Hangi sac kremini almaliyim

Saçlarımı uzatıyorum uzun bir süredir ancak şu son donemde ciddi anlamda yıprandı ve krilmaya başladı bunun için saç kremi kullanmak istiyorum öneriniz nedir pantene nin saç onarıcı kremini almayı düşünüyorum ne dersiniz ?
  2. By_raskolnikow

Onerileriniz nelerdir ?

Arkadaşlar belli amaclarim var ve bunun için belli bir bilgi birikimine ihtiyacım var bu yüzden belli başlı dersler alıyorum ve alacağım sizlerden isteğim bazı konularda bana yardımcı olmanız isteklerim şu şekildedir ama öncelikle şunu belirtmek isterim önereceğim herhangi bir kaynağın...
  3. By_raskolnikow

Neler oluyor, nereye doğru gidiyoruz?

Son günlerde olan zam haberleri ve genel olarak yaşadığımız sıkıntılar hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Bu olaylardan sonraki amacınız değişti mi ? Ne yapmayı düşünüyorsunuz ? İyi forumlar
  4. By_raskolnikow

Awm de ne yapabilrim

Arkadaşımla veya arkadaşlarımla beraber 1 gün geçireceğiz ne gibi şeyler önerirsiniz bütçe sıkıntısı yok yapacak aktivite bulamiyorum
  5. By_raskolnikow

Elektronik sigara onerisi

Herkese iyi forumlar , elektronik sigara alma planım var ve bir türlü karar veremedim ne tür almalıyım nasıl birsey almalıyım. Tamamen zevkine kullanacağım uzun ömürlü olması ve kaliteli olmasını isterim ne gibi şeyler önerirsiniz si.diden teşekkürler
  6. By_raskolnikow

E-ticaret veya Ticarete nereden ve nasıl başlamalıyım ?

Az çok kendimden bahsedeyim lise öğrencisiyim akademik ve sosyal olarak başarılı sayılabilecek birisiyim ama bunun çokta bir önemi kalmadı ticari zekaya sahip biriyim şuana kadar birçok şekilde ticarete atılmayı denedim ama son dönemde bir şeyleri gerçekten yapmak istiyorum ve ileriki dönemler...
  7. By_raskolnikow

Hangi bolumu tercih etmeliyim

10. Sınıfa gidiyorum ve hangi bölümü seçeceğim konusunda kararsızım ilk başta sayısal tarafından yazılım mühendisi olmayı düşünüyordum ama daha sonra vazgeçip eşit ağırlıkta hukuk okuyup savcı olmaya karar verdim si.di ise hem çevre baskısı hemde bilgisizligimden dolayı hangi meslek ne iş yapar...
Top Bottom