Arama sonuçları: *

1. zerolite

YouTube arayüzü eski haline nasıl döndürülür?

Dostlar selam, YT arayüzü değişti ve video izlerken böyle saçma bir ekran yapmışlar bunu eski haline alamıyor muyum? İğrenç bir arayüz.
  2. zerolite

Instagram Instagram sayfamın etkileşimine göre reklam fiyatı belirlemem lazım

Dostlar selam, Instagram sayfamın 2.000 takipçisi var ancak çok iyi etkileşimi var. Storyler 500 görüntülenme alıyor ve beğeni oranları tatmin edici, hele Reels videoları gayet izleniyor. Ve bana bugün bir mesaj geldi ve reklam vermek istediklerini söylediler sayfam şu @friendskesit Bu sayfaya...
  3. zerolite

Twitter Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş, Kılıçdaroğlu'nun yolundan Devam ediyor

Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş, Kılıçdaroğlu'nun yolundan devam edeceğini belirtti!
  4. zerolite

Instagram Takipçi nasıl elde edilir ?

Arkadaşlar merhaba, Instagram'da friends dizi kesiti attığım sayfam var. Ancak takipçim artmıyor, gönderiler reels e falan düşüyor ama takipçi hiç gelmiyor. Ne gibi yollar izlemeliyim? Sayfa;
  5. zerolite

Instagram Durduk yere şifre yenileme mesajı geldi

Arkadaşlar merhaba, durduk yere telefona şifre yenileme mesajı geldi. Bunun sebebi veya kaynağı nedir bilen var mı ? Hacklenmiş olma ihtimalim var mı ? Veya biri hesabı kendi sanıp denemiş olma ihtimali var mı? Ben ne olur ne olmaz 2F doğrulama açtım ancak banka hesaplarıma vs erişimleri...
  6. zerolite

Türkçe kripto para forumları ?

Arkadaşlar merhaba, bu tarz Türkçe kripto para forumları var mı ? Bir soru da yardım isteyeceğim buraya sordum technopata sordum hiç cevap gelmedi.
Top Bottom