Arama sonuçları: *

1. halitxct

PC İÇİN DUALSENSEMİ 9.NESİL XBOXMI TARTIŞMAYA SON VERİYORUM

Sürekli açılan konulara cevap veriyodum , şimdi son kez burda yazıp tartişmaya son vericem. Daulsense artılar +Adactif titreşimi dualsense x uygulaması sayesinde bütün oyunlara atayabiliyosunuz , oyunlar aşırı keyifli oluyor +Pil sorunu yok , şarz edip kullanabiliyosunuz , şarzı güzel gidiyor...
  2. halitxct

F710 alıcısı bozuldu

f710 alıcım bozuldu logiteche yazdım yenisini gönderiyolar ama şuan kullanmak istiyorum bluetoth ile bağlanamıyormuşum ama elimde mouse logitech alıcısı var bunu f710da kullanabilirmiyim böyle bir şey mümkünmüdür 1700639728 up up
  3. halitxct

Logitech f710 sepette 797tl

şuan en düşük fiyat bu ben alıcam ne zamandır gameped bakıyodum aliyim artık gamepeed bakan varsa alsın fiyatı ytükselir bikaç güne naysla fiyat düşüyomu bilen varmı düşüyosa naysla alıyım
  4. halitxct

Rampage V902 Alınır mı?

https://www.trendyol.com/rampage/v902-ps3-ps4-pc-xboxone-xbox360-switch-3-pedalli-el-vitesli-gaming-oyuncu-direksiyonu-p-305354622?boutiqueId=61&merchantId=106272&utm_source=aff_t maximum bukadar verebilirim bi direksiyon setine bu fiyatada bundan iyisi yok sanırım 2.el önermeyin lütfen başka...
  5. halitxct

Direksiyon seti önerisi

logitech g29 bakıyodum ama fiyatları malum çok pahalı şöyle fiyat perfonmans bi direksiyon seti varmıdır bütçe 5 6 civarı 7ye kadar çıkabilir
  6. halitxct

orjinal dualshock4 nerede bulabilirim

hiçbiyerde orjinal olanını bulamadım nerede bulabilirim
  7. halitxct

Pc için gameped önerisi

pcde dualshock4 uyumsuzluğundan bıktım xbox kolları hem pilli hem tasarımı hoşuma gitmiyo hem tuşları sesli çalışıyo genel olarak sevmiyorum pc için önerebilceğiniz gameped varmı f710a bakıyorum oda çok çirkin duruyor başka gameped yoksa pc için mecbur onu alıcam
  8. halitxct

Dualshock 4 pc uyumluluk sorunu

elimde dualshock4 var oyuna giriyorum xbox gamepedine göre ayarlanmış olması çok sinir bozucu yokmu bunun bir çözümü
Top Bottom