Arama sonuçları: *

1. S

Kartın test sonuçları nasıl acil yardım

2.EL 1660 super alıyorumda test sonucu nasıl sizce bir sorun varmı
  2. S

İnternet kafe çıkması kart alınır mı ?

Arkadaşlar internet kafe çıkması 15 ay garantili gibabyte 1660 super ekran kartı buldumda alınır mı birde gigabytelarda güvenlik etiketi bulunmuyormuş doğrumu
  3. S

2.El ekran kartı alacağımda yardım edermisiniz

Arkadaşlar bulduğum ekran kartı gigabyte 1660 super internet kafe çııkmasıymış hiçbir şekilde açılmamış ve mining yapılmamış , 15 ayda garantisi var fiyatı 2750 TL sizce nasıl ? Furmark testinde de 16 dk da %70 fan da 71 °C sizce sonuçları nasıl
  4. S

Gigabyte 1660 super bu kart nasıl alınır mı ?

kendi sistemimde bulunan 1650 yerine gibabyte 1660 super modeline geçiş yapacağım. Kart kafe çıkması olup mining yapılmamış ve hiç açılmamış 15 ayda garantisi bulunuyor fiyatıda 2750tl.. Sizce nasıl alınır mı ve satıcı gigabytın bu kartlarında güvenlik etiketinin bulunmadığını söylüyor yalan...
  5. S

Param güvende ile çalışmalımıyım ?

Arkadaşlar sahibinden de kendi ekran kartım olan gtx1650 yi satıyorum gelen yorumlar genelde param güvende ile çalışıyormusunuz oluyor. Bu paramgüvende sistemi ne oluyor güvenilirmidir kullanmalımıyım
  6. S

10 Dklık test sonucu sonuçlar nasıl

Arkadaşlar sahibinden de gtx1660 super alıcamda 10dklık test sonucu bu sizce sonuçlar iyi mi? bir sorun var mı
  7. S

GPU World türkiye grubundan ekran kartı alınır mı , güvenilir mi

Arkadaşlar ekran kartı alacağımda forumdan bana orası önerilmişti , bir sürü kart çeşidi var aradığım 1660 super ve ti da var ve gayette uygun. Daha önceden ordan alışveriş yapan oldu mu güvenilirmidir
  8. S

Arkadaşlar bu 2060 nasıl alınır mı ucuzda geldi

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-rtx-2060-ev-kullanicisindan-gunde-1-saat-bile-kullanilmamis-kart-1055514654/detay/
  9. S

Hangi 1660 super kartı seçmeliyim

Sahibindenden oturduğum yere yakın ve uygun olarak bu iki kartı buldum sizce hangisini ve neden terc,h etmeliyim Karlar tamir görmemiş kutu ve faturaları duruyormuş evga olan modelin garantisi var sadece, mining yapılmamış...
  10. S

Super ile Ti Ekran kartının farkı ne

Arkadaşlar ikinci el olarak 1660 bakıyorum super ve Tİ önerdiler ama ikisinin farkı ne hangisi daha iyi
Top Bottom