Arama sonuçları: *

1. N

video izleyince sistemde takılma

arkadaşlar merhabalar yaklaşık 3 aydır falan bir sorunum var özellikle bilgisayarı ilk açtığımda çok yoğun oluyor youtube de video izlerken arka planda kaldığında veya normal de oluyor özellikle birşeyle ilgilenince sistemde sağlam takılmalar oluyor mavi ekran yediğindeki o dırrt sesi çok oluyor...
  2. N

msi afterburnerde vega 8 yazıyor ama benim ekran kartım vega 7

arkadaşlar 5600g kullanıyorum böyle gözükmesinmin sebebi nedir doğrumu gösteriyor
  3. N

oyuna girince sesi otomatik 18 e düşürüyor

arkadaşlar selamın aleyküm oyuna girince otomatik ses kısıyor masaüstüne tekrar geldiğimde ise eski haline geri dönüyor bunun sebebi nedir tüm ses ayarlarını sıfırladım bir işe yaramadı windows 11
  4. N

AMD Store Mi kullanılamıyor hatası

selamın aleyküm store mi yi kullanmak istiyorum da anlyamadım şimdi ne yapmam lazım seçemiyorum
  5. N

asus armory create çalışmıyor

arkadaşlar armory create çalışmıyor açılıyor tekrar kapanıyorum hizmetlere baktım asusun güncelleme hizmetleri kapalı açınca 1053 hatası alıyorum ne yapacğaımı bilmiyorum güncellemeden sonra oldu böyle ne yapmam lazım
  6. N

armory crate güncellemeden sonra açılmıyor

arakdaşlar yeni 1 saat önce güncelleme geldiğini farkettim güncelledim program açılmıyor daha doğrusu açılıp hemen sayfa gelmeden kapanıyor sil yükle işlemini yaptım da bir fayda etmedine yapmam gerek anakart : b450 tuf plus 2 işlemci : 5600g
  7. N

amd store mi yüklenmiyor not support hatası

arkadaşlar daha dün gece bilgisayara format attım şimdi store mi hata veriyor indiremiyorum ne yapmam gerekiyor 1639245704 işlemci ryzen 5 5600g anakart : tuf gaming b450 plus 2
  8. N

windows 11 yükseltme yapılır mı ?

arkadaşlar selamın aleyküm windows 11 için bilgisayarım tam destek sağlıyor ancak indirmelimiyim sorun yaşarmıyım sizce windows 10 da kalıyımmı
  9. N

Çözüldü✓ msi dragon center çalışmıyor

arkadaşlar dragon center kullanıyorum ancak gaming mode falan birsürü insanda var bende sadece güç planı var extreme performance falan birde monitör kısmında bilgiler göstermiyor sabit 69 kullanım 0 derece 0 derece yazıyor bir sıkıntı var gib yaşayan varmı aynısını sapıttı resmen program...
  10. N

upgrade hakkında danışma

arkadaşlar sistemimi şu ekran kartı fiyatlarından sonra upgrade etmek istiyorum ancak arada kaldım b365m pro vdh anakartım i3 8100 işlemcim var amd ryzen sisteme geçmeyi düşünüyorum ekran kartı olarak rx 5500xt veya gtx 1660 super belki bütçem yeterse 2060 ancak belli değil diyorumki işlemcim...
  11. N

970 EVO PLUS KULLANANLAR BAKABİLİRMİ ?

arkadaşlar sizdede bu ssd varsa boot süreniz kaç saniye benim ortalama 15 saniye 13 14 civarı bir sürede açılıyor bazen 20 saniyeye kadar uzayabiliyor
  12. N

Windows Kurulumu İçin Yardım

arkadaşlar format atacağım windowsun kendi sistesinden media uygulamasından iso yu yapdım orda usb flash bellek için var usb seçip kendisinin yazdırmasımı daha iyi yoksa internetten windows 10 iso su bulupda rufusla yazırmammı daha iyi veya windowsun kendi oluşturduğu iso yu mu rufusla yazdırım...
  13. N

EKRAN KARTI TAVSİYESİ

arkadaşlar sistemime ekran kartı almayı düşünüyorum ancak fiyatlar düşüp eski haline gelmesine bekleyeceğim 2 bin TL bütçem var işlemcim i3 8100 rx 5500xt darboğaz yapar yapmaz arasındayım ancak öneriniz varsa 2 bin TL ye kadar belki 2200 olabilir o civarlarda eski fiyatlarına göre en iyi kartı...
  14. N

32 GBS M2 NE KADAR HIZ DESTEKLER

arkadaşlar selam anakartıma m2 ssd alıcam 250 gb samsung 970 evo plus almayı düşünüyorum ancak anakartımın 32gbs m2 nvme desteği var ancak aklımda bir soru kaldı diyorum 32 gbs üzerinde 3200 okumaya kadarmı oluyor yoksa daha fazla mı ?
  15. N

MSİ BİOS DA XMP PROFİLLERİ YOK

merhaba msi bios kullanıoyrum son sürüm güncel bir şekilde xmp sadece enabled disabled var profil 1 2 yok veya kaç tane olursa işlemccim max 2400 mhz destekliyor diyor ancak ramlarım xmp 2.0 destekleyen ramlarım var ddr4 2666mhz cl 16 gösteren bir yer var ama oraya alınca bile 2400 de çalışıyor max
  16. N

rufus sonrası usb kullanılabilirmi

arkadaşlar selam rufus la usb ye windows yazdırdıktan sonra kullanuılabilirmi diyelim windowsu attım sıfırlayıp kullanabilirmiyim eskisi gibi windowsu ?
  17. N

intel optane hakkında

arkadaşlar selam benim anakartım intel optane destekliyormuş driverini vs indirdimde tam ne açıdan nasıl kullanılır bilmiyorum performansı konusnda az çok bilgim var şimdi bu optane benim anakartta varsa destek olarakmı yoksa fiziksel şekilde pci girişine ayrıten takılan m2 ssd ler şeklindemi...
  18. N

AMD BİLGİSAYAR RESLEYİNCE HDMİ AUDİO GİDİYOR

arkadaşlar selam driver yükledikten sonra (adrenalin 2020) seslerde monitörün dahili hoparlör sesi çıkıyor ancak pc reslediğimde kayboluyor her seferinde driveri tekrar silip kurmam gerekiyor ayrıten indirmeye çalıştığımdada şöyle bir hata alıyorum ,
  19. N

amd hdmi ses aktarma sorunu

arkadaşlar selam hdmi la ses alıyordum önceden anakart değiştirdikten sonra nedense hdmi dan ses alamıyorum amd high definition audio device ını kullanıyorum amd driverini kaç defa silip yükledim silip yükleyince düzeliyor ancak pc resleyince birdaha aynısı olup siliniyormu desem ne desem devre...
  20. N

Monitörüm 1MS Ama 14 ms diyor

arkadaşlar vrb to 1 ms monitörüm var vrb açsam dahi 1ms gösteriyor monitör : acer nitro vg240ybmiix monitör hdmı bağlı
Top Bottom