Arama sonuçları: *

1. N

M2 Nvme ssd yi boot ettiremiyorum

arkadaşlar selamın aleyküm bende samsung 970 evo plus 250 gb lık m2 ssd si var bu daha önceden yaşadğım bir sorun ilk aldığımdan beridir bilgisayara m2 yi taktım kurulum yaptım temiz uefi ahci modunda bende ayrıyetten hard disk de var hard disk i biçimlendirip kablosunu çıkardım ki işimi...
  2. N

Boot Manager hdd ye windows ssd ye kurulu hızı etkiler mi

arkadaşlar yazdığım gibi etkilermi windows kurarken ssd yi seçdim ancak boot manager olarak hdd yi seçmiş hdd yi çıakrttığımda bilgisayar açılmıyor.
  3. N

windows m2 ye kurulu hdd çıkarınca biosa atıyor

arkadaşlar selam bilgisayarım 15 20 sanyie civarı açılıyordu ancak bi çözüm buldum hdd den galiba kaynaklıymış sanmadım ama deniym dedim hdd yi çıkarınca direk biosa atıyor debug ledlerden boot yanıyor windows m2 ye kurulu ama anlamış değilim neden böyle m.2/optane genie kapalı bios ahci modda.
  4. N

970 evo plus 5 ay kadar süre belki daha kısa sürede veri yazma

arkadaşlar 4.5 tb veri yazmışım bunun çoğu fazlası bile hepsi program değerler ne durumda. 1622453955 arkadaşlar 3 ay kadar
  5. N

Yardım M2 SSD DEĞERLERİ NEDEN BÖYLE

beyler değerler mevcut da en altttaki değerlerdeki en sağ daki write değeri yüksekken şimdi yaparken neden düşük arkada bir tek google açık
  6. N

M2 SSD LER İÇİN AHCİ Mİ YOKSA RAİD Mİ

nvme m2 ler için ahci modumu yoksa raid modumu yapılmalı + dan 1 tb hdd m var raid modunda m2 ssdm nvme driveirni yükleyemiyorum ahcide bir sorun yok performans farkını göremedim sizce ne yapılmalı
  7. N

MSI FAST BOOT AÇIK AMA WİNDOWS UZUN SÜRE BOOT EDİYOR

arkadaşlar biosum raid moddayken sadece normal fast boot ile bilgisayarım yaklaşık 10 saniye de açılıyordu şimdi ahci moda aldım uefi şeklinde temiz kurulum yapdım fast boot dada aynı msi fast boot dada aynı şekilde windows 20 saniye kadar sürüyor açılması varmı bir bilginiz ssd : 970 evo plus...
  8. N

970 evo plus ve optane genie açık kapalı olayı

arkadaşlar selam ben 250 gb 970 evo plus ssd aldım ancak ilk taktığımda ssd yi magician yazılımında bir problem yoktu her şey yolundaydı ancak şöyle bir durum söz konusu format attıktan sonra magician yazılımında ünlem çıktı dedikleri herşeyi yapdım biosu ahci moda almam gerektiğini gördüm...
  9. N

SSD DOSYA KOPYALAMA YAPARKEN NEDEN DÜŞÜK ?

ARKADAŞLAR SSD DEKİ DOSYAYI TEKRAR AYNI BÖLÜME KOPYALAMAYI DENEDİM 2GBSN İLE BAŞLAYIP 50 MBSN KADAR DÜŞTÜ ÖYLE DEVAM ETTİ SSD : SAMSUNG 970 EVO PLUS 250GB
  10. N

Samsung Magican Driver Hatası

aarkadaşlar selam 970 evo plus var bende değerlerde sıkıntı yok ancak driver kurarkende magiciandada bu hatayı alıyorum driveri(nvme) kuramıyorum yardım edermisiniz
  11. N

Magician Programındaki Ünlem İşareti

magician uygulamasında ünlem var işlem yapıp güncelleme yapamıyorum nvme driver de indiremiyorum not connected diyor not support da diyor ssd : 970 evo plus 250 gb
  12. N

M2 SSD YAZMA HIZI DÜŞÜK

arkadaşlar m2 ssd aldım samsung 970 evo plus 250 gb yazma hızı nda bir sorun yoktu ilkte 3500 e 2300 alıyorum biosda ahci modunu açında yazma hızı 630 a düştü okuma da problem yok samsung magician programında ünlem var lütfen yardım
  13. N

970 evo plus ünlem gösteriyor yazılımda

arkadaşlar 970 evo plus 250 gb kullanıyorum magician yazılımında formatlamadan önce bir sıkıntı yoktu ancak şuan ünlem gösteriyor anlamadım 1615499464 sıcaklıklar vs de gözüküyordu şimdi gözükmüyor
  14. N

samsung 970 evo plus anakartım için uyumlu ve tam performans çalışırmı ?

arkadaşlar selam anakartıma 970 evo plus 250 gb alıcam ancak 32gbs m2 desteği var bu anakarrtan tam performans alabilirmiyim ssd nin msi b365m pro vdh m2
  15. N

En İyi M2 seçimi konusunda

arakadaşlar selamın aleyküm 2 ssd var aklımda arada kaldımda https://www.incehesap.com/samsung-970-evo-plus-mz-v7s250bw-250gb-3500-2300mb-s-nvme-m-2-ssd-disk-fiyati-41852/...
  16. N

Samsung Evo 870 VS. WD Blue

Arkadaşlar 250 GB SSD Satın Alacağım Ancak 870 EVO Yeni Çıkan Model WD Blue Nin Fiyatları Çok Yakın Öneri Verirmisiniz.
  17. N

SAMSUNG 860 EVO VS 870 EVO

arkadaşlar samsung 870 evo sanırsam yeni çıkmış 250 gb alıcam 2 side 350 TL bandında hangisini önerirsiniz ?
  18. N

WD BLUE Mİ SAMSUNG EVO 860 MI ?

arkadaşlar wd blue 250 gb ssd mi yoksa samsung evo 250 gb ssd mi yardımcı olurmusuz veya 350 TL ye kadar alınabilecek en iyi 250 veya 240 gb ssd konusunda yardımcı olurmusnuz
  19. N

WD Blue 250 Gb SSD Alınmaya Değermi ?

Arkadaşlar WD Blue 250 Gb SSD Almayı Düşünüyorum Sizce Uygunmudur Fiyatına Göre Vs. önerir misiniz? İyi Bir Marka Olduğunu Biliyorum Ancak Aklımdaki Sorular Kalmasın Diye Söylüyorum Sizce Bu Fiyatı Vermeyip Daha İyisini Veya Eşdeğerini Alabilirmiyim ?
  20. N

ssd iade edip daha iyisni almayı istiiyorum önerir misiniz? ?

arkadşalar elimde jamesdonkey jd 240le var 510 500 testlerde çokda abartılıcak drecede problem yok ancak kopyalama yaparken rezalet iade edip...
Top Bottom