Arama sonuçları: *

1. ardaozal

Kuzenime aldıracağım PC

4000TL bütçesi vardı bende bunu önerdim https://www.gaming.gen.tr/urun/14041/PC-hocasi-gg2-amd-ryzen-3-3100-gigabyte-gtx-1650-4gb-8gb-ram-240gb-ssd-gaming-bilgisayar/ Daha iyi bir önerisi olan varsa önerebilir
  2. ardaozal

1800 TL lik Abdullah abinin topladığı sistem

Zaman hızlı geçiyor o videoyu izlediğim günü dün gibi hatırlıyorum artık monitörler o paraya satılıyor 🚬
  3. ardaozal

İncehesap El captian

İncehesapta el captian indirme girmiş alıcam ama ssd içime sinmedi kasa mesh bu arada
  4. ardaozal

Arada kaldım ne yapacağımı bilmiyorum

Ps 4 pro 1 TB mu alayım yoksa laptop oyun bilgisayarı mı ?
  5. ardaozal

Ryzen 5 3600 gtx 1660 sistem nasıl

Daha öncede bu konuyu açtım ama o sistemi tam beğenmedim şimdiki sistemim daha iyi duruyor yorumlarınız benim için çok önemli :) İşlemci: Ryzen 5 3600 Anakart: Msı B450M-A pro max Ekran kartı: Msı Nvdia GeForce GTX 1660 Gaming X RAM: Corshair vengeance 8gb x2 Kasa: Corshair spec delta...
  6. ardaozal

5600 TL sistem topladım sizce nasıl

5600 TL sistem topladım sitemi Hepsiburada dan topladım ailem itopya incehesap gibi sitelere çok güvenmediği için buradan topladım sizce nasıl ? Sistem: Corsair CC-9020121-EU SPEC-DELTA RGB Temperli Cam MidTower ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası + VS550 Power Supply Anakart: Gigabyte B450M S2H AMD...
Top Bottom