Arama sonuçları: *

1. mandog

Bu mouse ön siparişle alınır mı

https://shop.connectgame.com.tr/products/delux-m800-pro-kablosuz-ultra-hafif-gaming-mouse-paw3395-siyah-extra-paket Bu mouse ile endgame xm2w arasında kaldım Dermoshark m3 de bakıyordum ancak malzeme kalitesi pek güven vermedi. Bu mouse alınır mı
  2. mandog

Öneri 1.5k civarı Mouse Tavsiyesi

Wireless, şarjlı ve beyaz olması başlıca şartlarımdan. 1.8kya kadar çıkabilirim ama daha ucuza halletsem daha iyi olur. Bir de mouse boyutlarını vs karşılaştırabileceğimiz bir dite vardı pnu da söyleyebilirseniz çok iyi olur
  3. mandog

Öneri Bhave skatez nasıldır

Logitech g403 Prodigy ve G402 mousem var. İkisininde skatezleri çok yıprandı ve değiştirmek istiyorum. Skatez araştırması yaparken bhave diye bir marka gördüm. G402 için skatezleri bulunuyor. G403 için de wraith skatez almayı düşünüyorum. Piyasada bhave in herhangi bir incelemesini vs göremedim...
  4. mandog

Çözüldü✓ Logitech G402 Mi G403 mü?

G403 ü scrollu bozuk onun dışında herhangi bir sorunu yok. G402nin herhangi bir sorunu yok. İkiside 280tlye halledicem. Sizce hangisni almalıyım acil biraz 1669295505 @ardaaaq
  5. mandog

Logitech G302 bu fiyata alınır mı ?

Logitech G302 kablolu mouse kutusu yok sadece mouse var burda bir tanıdık satıyor. Herhangi bir sorunu yok 3 4 sat kullanma fırsatım oldu. 200tlye vereyim diyor alınır mı sizce
  6. mandog

Öneri 2k Ya mouse +mousepad

Başlıkta belirttiğim gibi mouse ve mouse pad arıyorum. Ancak atıyorum steelseries mouse steelseries mouse pad ikilisi gibi istiyorum ileride yanına klavye de alacağım hepsi bir markanın ürünü olması iyi olur mousepadi de şimdilik küçük olması yeterli ileride klavye ile mousepad de alacağım...
  7. mandog

Öneri Logitech G502 Lightspeed alınır mı?

https://ty.gl/jnxxio5l4v Bu mouse kullanan var mı? Alınır mı?
  8. mandog

Öneri 1500TL ye kadar Mouse tavsiyesi

Laptop ile birlikte kullanmak için kablosuz mouse arıyorum. Oynayacağım tek oyun fm22. Onun dışında illustrator da falan kullanacağım. Kolaylık sağlaması açısından abartılmaycak derecede tuşu olması iyi olur. Şarjlı olursa bir tık daha iyi olur ama pilli olması da sorun yaratmaz. Logitech G903...
  9. mandog

Kablosuz mouse tavsiyesi

Kablosuz bir mouse arıyorum. Oyun olarak sadece fm22 oynayacağım. Photoshop da falan kullanırken kolaylık sağlaması açasından fonksiyonel tuşların bir tık fazla olması işime gelir. Bugün sipariş edeceğim.
  10. mandog

Çözüldü✓ 1200 TL MOUSE TAVSİYESİ

Dizüstü bilgisayarım için mouse arıyorum. Kablosuz ve sade bir tasarım olması önceliğim. Kabloluya da okeyim. Fps oyunları oynamıyorum.
  11. mandog

Çözüldü✓ 1200tlye kadar mouse tavsiyesi.

Dizüstü bilgisayarımın yanında kullanmak için bir mouse arıyorum. Oyun olarak fm22 oynuyorum. Sade bir tasarımı olsa güzel olur.
  12. mandog

1200 TL'ye kadar mouse tavsiyesi

Dizüstü bilgisayarım için bir mouse arıyorum. Kablosuz mouse önceliğim. Sade bir tasarımı olsa iyi olur.
Top Bottom