Arama sonuçları: *

1. mandog

Yardım Dokular Geç Yükleniyor

Videoda görüldüğü üzere gölgelerde ve taş duvarlarda daha çok belli oluyor. Gpu driverlerını kaldırıp tekrar kurdum ancak düzelmedi. Farklı oyunlarda da yaşıyorum bu sorunu (hd çözünürlük işleniyor daha)
  2. mandog

Hangilerini yüklemeliyim ?

Cihazıma temiz format attım. Driverlerı rogun kendi sitesinden son sürümleri indirdim ancak windows updatede güncellemiş olduğum donanımların driverları görünüyor. Bunları yüklemeli miyim? Bir de bu windowsun KB Kodlarıyla başlayan güncellemelerinden hepsini yüklemeli miyim yoksa son çıkanı...
  3. mandog

Yardım Windows Update hakkında

Laptopa temiz w11 kurdum. İlk açıldıktan sonra wifi ve Bluetooth driverları olmadığı için ethernet ile bağladım ve driverları indirdim. Ancak Windows Update driverları bulmak için tarama yaptı o zaman yeni eski neredeyse tüm sürücüler Windows updatede bekliyor. Ben de kendim güncel sürücüleri...
  4. mandog

Yardım Laptop Ekran Süresinde Azalma

Laptopum geçen ay yaklaşık 7 saat ekran süresi veriyorken bu hafta %70 şarjla 3.5 saat verebiliyor.Arka planda sadece riot vanguard çalışıyor. Fanlar kapalı.Harici ekran kartı kapalı. Pil kapasitesi 90 kwh. Güncel kapasitesi 86kwh.Neyden kaynaklı olabilir bu durum. Cihazım rog zephyrus g15 503Rm...
  5. mandog

Çözüldü✓ Harici Gpuyu sonradan eklenmiş gibi mi görüyor

Harici gpuyu kullandığım zaman bu şekilde karşıma çıkıyor daha önceden böyle görünmüyordu diye hatırlıyoru yada fark etmedim normalde de böyle mi görünüyor
  6. mandog

Çözüldü✓ Valorantta hata alıyorum nasıl çözebilirm

Valorant vanguard için güvenli önyüklemeyi açmam gerekiyor bende uefiden güvenli yüklemeyi enabled yapıyorum ancak msinfo32 de hala kapalı olarak görünüyor bunu nasıl çözebilirim
  7. mandog

Çözüldü✓ GPU ve CPU Kullanımı Durduk Yere Arttı?

Laptopta tarayıcıyı kapatıp ekranda boş bir yere sağ tık yapınca arada sırada takılmaa yapıyordu bedne görev yöneticisini açtığımda gpu ve cpu kullanımının arttığını gördüm. Bu normal mi yoksa bir sorun mu var cihazda ?(İki görselde de pik yapan yer ekran görüntüsü almaya çaışırken biraz zaman...
  8. mandog

Çözüldü✓ Laptop Ekran Ayarlarını değiştiremiyorum

Laptop dahili ekranını Kablolu bağlantı olarak görüyor. Sabahta aynısı oldu sıfırladım ve düzeldi. Ama şimdii tekrar oldu. Durup dururken. Ayrıca ekran görüntü kalitesini ve ekran yenileme hızını da ayarlayamıyorum . ekran görüntülerini ekliyorum. 1668800699 @HmzaY @berke.
  9. mandog

Yardım Laptop uyku moduna geçince fanları çalıştırıyor

İşlemci sıcaklığım kaç derece olursa olsun fanlarım uyku moduna herhangi bir şekilde geçtiğinde 40 50 sn arayla 10 15 sn boyunca yüksek devirde fanları çalıştırıyor. Takılı olan çevre birimlerinin rgbsi vs yanmıyor sadece fanlar çalışıyor. Sürekli olarak fanların çalışması da uykudayken şarjın...
  10. mandog

Yardım Windows sürücü bulunamadı hatası

Freedos Laptopa w11 kurmaya deniyorum fakat windows yüklenecek sürücü bukunamadı hatası alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim
Top Bottom