Arama sonuçları: *

1. M

FORMAT SONRASI OLUŞAN HATA

Yeni M2 ssd aldım format attıktan sonra düzenli çalışıyordu başka bişey için bilgisayarı yeniden başlatmak istedim ve bu hata ile karşılaştım sorun ne olabilir?
  2. M

BİLGİSAYARA GÜÇ GELİP GİDİYOR

Bilgisayarın power tuşuna basıyorum 1 saniyelik güç gelip gidiyor bir türlü açılmıyor nasıl çözebilirim ?
  3. M

Çözüldü✓ (ACİL) FORMAT ATARKEN ÇIKAN HATA

USB ile Format atarken su hatayı alıyorum acil yardım
  4. M

Ekranda böyle bişey çıkıyor

çok sık olmasada ekranda böyle bir şey çıkıyor arada sırada bunun nedeni veya çözümü var mıdır ?
  5. M

arka panel jak girişleri çalışmıyor

arkadaşlar arka panel jak girişleri ne yaptıysam çalıştıramadım çözümü nedir ?
  6. M

USB SES KARTI CIZIRTI SORUNU

Arkadaşlar selam daha yeni usb ses kartı aldım önceden kullandığım bozulmuştu.Fakat yeni aldığım ses kartında mikrofonla ilgili bir yere girince cızırtı başlıyor o yerden çıkınca gidiyor mesela obs e girince cızırtı geliyor obs kapatınca gidiyor.Discord arama girince veya ses ayarlarına girince...
  7. M

pc kulaklıgı görmüyor nedeni nedir ?

PC kulaklığı bir türlü görmüyor ön panel baglantılarını çıkarıp tekrar taktım ama hala aynı görmüyor neden olabilir sizce ?
  8. M

Windows 11 şuan geçilir mi

Win 11 geçmeyi düşünüyorum Win 11 kullanan var mı şuan geçilir mi sizce ?
  9. M

Çözüldü✓ Bilgisayar Başlayınca Biosa Atıyor Sizce Neden?

Arkadaşlar yeni anakart aldım her başlatmamda american magatrends yazısı çıkıp altta CPU fan erorr yazısı çıkıyor ve biosa girmek için f1 tuşuna bas yazıyor sorun ne olabilir ?
  10. M

Çözüldü✓ Bilgisayar Başlattığımda Bios Ekranına Yönlendiriyor

Arkadaşlar yeni PC topladım anakart yeni taktım her başlattığımda biosa giriyor nedeni ne olabilir format atmam mı gerekiyor ?
  11. M

Medimarkt bios güncellemesi yapıyor mu ?

Arkadaşlar mediamarkttan anakart aldım ama çalıştırmam için bios güncelleme yapmam gerekiyor medimarkt bios güncellemesi yapıyor mu ? Vatan bilgisayar yapıyor diye duymuştum
  12. M

yeni sistem topladım format atmak gerekir mi

arkadaşlar yeni anakart işlemci ve ram aldım bunları toplayıp bios güncellemesi yaparsam format atmak gerekir mi ?
  13. M

Oyunlar Karanlık gösteriyor

oyun oynarken gece zamanları ekran çok karanlık oluyor net bir şey göremiyorum driverlar güncel nedeni ne olabilir ?
Top Bottom