Arama sonuçları: *

1. AKBLT

Dark Guardian'ın üst tarafına 280'lik sıvı soğutma sığar mı?

Selamlar. Her yerde üste 240'lık sıvı soğutmanın üste sığdığından bahsedilmiş Dark Guardian Pro Mesh için fakat 280'likler için birşeyden bahsedilmemiş bu konuda bilgisi olan varsa yazabilir mi?
  2. AKBLT

Arctic Freezer 34 e-Sports Duo ile fanlar uyumlu mudur?

Başlıkta söylediğim işlemciye sahibim fakat tek fanı şu anda anlam veremediğim bir şekilde ses çıkartmaya başladı. Ben de fırsattan istifade bu işlemcimin iki fanını da değiştirmek istiyorum. Acaba aşağıdaki linkte bulunan fanlar Arctic Freezer 34 e-Sports Duo modeline uygun mudur...
  3. AKBLT

Ryzen 5600 ile yaptığım Prime95 test sonucu nasıl?

Merhaba. 10 dakika civarında Small FFTs testi yaptım Prime95 kullanarak yakın zamanda aldığım Ryzen 5600 için sizce sonuçlar nasıl? Kasa olarak Dark Guardian Pro Mesh ve işlemci fanı olarak da Arctic Freezer DUO eSports kullandım sanırım bunu da belirtmemde fayda var.
  4. AKBLT

Ryzen 5600 4.65 GHz Overclock Sonuçları İyi Mi?

Selamlar, geçtiğimiz günlerde Ryzen 5600 aldım ve BIOS'tan 4.65 Ghz'ye ayarladım 1.28 voltage ile şimdi ise Cinebench'ten bir test yaptım ve aşağıdaki görüntüde göreceğiniz gibi 11772 pts aldım. Sizce bu sonuçlar iyi mi? Son olarak belirteyim en fazla sıcaklık olarak 70 derece oldu işlemcim...
  5. AKBLT

Tray İşlemci Nasıl Kargolanıyor?

Selamlar, yarın Ryzen 5600'ü DFS Bilgisayar üzerinden almak istiyorum ama tray işlemci olduğundan nasıl bir kargo ile göndereceklerini bilmiyorum. Eğer bu konuda tecrübesi olan varsa söyleyebilir mi?
  6. AKBLT

Ryzen 3600XT Kaç TL Eder?

Merhaba. Ryzen 5 3600XT işlemcim var ikinci el olarak satmak istiyorum garantisi bitmiş durumda fakat işlemci de sorun vs. yok bu bilgiler doğrultusunda sizce kaç para eder bahsettiğim işlemci?
Top Bottom