Arama sonuçları: *

1. S

Hacı Bayram Veli Üniversitesi'nde YBS Okumak

Selamlar. Bu sene YKS'de 83k sıralama yaptım. İlk tercihime Gazi, 2.sine Yıldırım Beyazıt yazacağım. Açıkta kalmamak için 3ç tercih de yapacağım. Normalde Hacı Bayram Veli Üniversitesi aklıma pek yatmadı ama ailem güzel, akademik kadro önemli değil sen kendini geliştirirsin dediler. Yanımızda...
  2. S

Antalya'da Okumak Çok mu Masraflı ?

Abiler kardeşler selamlar. Üniversite tercihlerimde 3. sıraya Akdeniz Üniversitesi yazmayı düşünüyorum ve gelme ihtimali var ama fiyat konusunda beni korkutuyor. Altından kalkamayacağım bir durumda geri dönmek zorunda kalabilirim. Gerçekten çok mu pahalı olur ? Ve eğer 2. senemde bir eve çıkmayı...
  3. S

Yönetim Bilişim Sistemleri için En İyi Üniversite Hangisi ?

Selamlar abiler kardeşler. Bu sene girdiğim YKS sınavından 83.557 sıralama yapmış bulunmaktayım. Hedefim Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü. Fakat üniversiteye karar veremedim. Ankara'da yaşıyorum. Aklımda olan üniversiteleri sıralayacağım. Herhangi bir fikriniz veya bilginiz varsa yardımcı...
  4. S

Şehir Dışında Okumak mı Özel Üni mi ?

Selamlar. Bu yıl YKS'ye girdim. Ve bu sonuca göre bir yere gitmeye çalışıcam. Ankara'da yaşıyorum ve bilindiği üzere Ankara'da kazanmak gerçekten zor. Ailem eğer devlet kazanamazsam burslu olarak özele göndermeyi düşünüyor. Fakat şehir dışına çok pahalı olur diyerek istemiyorlar. Ben de özel...
  5. S

Yazılım Eğitiminde Laptop ?

Arkadaşlar selam. Yazılım düşünüyorumm Yönetim Bilişim Sistemleri. Seneye giricem sınava. Şimdi sorum şu. Üniversitede derste yüksek sistemli bir laptop şart mı ? Normalde masaüstü istiyordum ama yazılım istediğim için laptopa kaydım. Araştırdım ama bütçem dahilinde yazılımda etkili bir laptop...
Top Bottom