Arama sonuçları: *

1. zeuskeydrop

Öneri Royal kludge RK61 vs mizar MZ60

Merhaba %60 klavye alacağım sizce royal kludge RK61 mi daha iyidir mizar MZ60 mı
  2. zeuskeydrop

Yardım Magic Refiner %60 alınır mı?

merhaba Magic Refiner %60 alinirmi switch leri nasildir bir sorun çikarirmi bu model yetine mizar mz60 mı almaliyim sizce yoksa bunumu
  3. zeuskeydrop

Yardım 2000 TL %60 klavye önerisi

Merhaba max 2000-2500 TL bütçem var %60 mekanik klavye önerisi bekliyorum
  4. zeuskeydrop

Yardım Max 1500 2000 TL klavye önerisi

Merhaba max 2000 bütçeye gaming klavye önerisi lazım birtane ajazz marka modek öneriliyordu ekrani vardı klavyenin onun modeli neydi bilginiz varmi 1706373603 @MuratTheFounderOfGariban
  5. zeuskeydrop

Yardım 2000 TL Tkl klavye onerisi

Merhaba max 2000 butçem var 2.elde olur tkl klavye lazım steelseries razer gibi marka olursa sevinirim
  6. zeuskeydrop

Yardım 2000 TL kalvye önerisi

Merhaba. En fazla 2000 bütçem var. 2. el de olur. Klavye önerisi lazım. TKL veya %60 olmalı ve bilinmedik saçma sapan marka olmasın.
  7. zeuskeydrop

Yardım %60 klavye önerisi lazım

Merhabalar 1500 TL bütçem var rgb ve %60 klavye önerisi lazım 2.elde olur fark etmez blue swicth olmaz pudding keykapcs tuşlu olursa daha iyi olur
  8. zeuskeydrop

ayıplı razer cynosa v2 iade olurmu

Merhaba 3 Nisan tarihinde Cynosa V2 almıştım yaklaşık 2 hafta sonra enter tuşuna bastığımda takılı kalıyor ve çıt sesi geliyor tuştan neyse garantisine kargo yapamadım pahalı geldi hafta sonu kendimiz gideceğiz bu hafta sonu ama epey zaman geçiyor işte sizce iade alırlar mı? Not: N11'den aldım.
  9. zeuskeydrop

Yardım dierya dk61E ek ücret olurmu

Merhaba sahibinden kapalı kutu mizar mz 60 ya da dierya DK61E almayı düşünüyorum Amazon'da 899 TL ama ek fiyat çıkar mı sepete ekleyince de 899 TL ama depozito falan diyor yurt dışından falan mı geliyor.d neyse yani bu klavye 900 TL mi yoksa ek bir fiyat var mı...
  10. zeuskeydrop

Yardım 1000 TL klavye önerisi

Merhaba arkadaşlar 1000 TL ile 900 TL arası klavye önerisi lazım mekanik olacak RGB olacak ve TKL olabilir belki olmaz ise daha iyi olur ama TKL olması çok sorun değil Not: Red Dragon önermeyin ve AliExpress olmaz
Top Bottom