Arama sonuçları: *

1. eyupseker

Discord Ses Gelmiyor ve Gitmiyor

Ben konuştuğumda etrafım yeşil oluyor, fakat sesim gitmiyor. Arkadaşlarım konuştuğunda onlarında etrafları yeşil oluyor, fakat bana sesleri gelmiyor. Ama arkadaşlarım kendi aralarında iletişim kurabiliyorlar. Çözüm için ne yapabilirim? Ayrıca mikrofonum ve kulaklığımın sağlam olduğundan eminim.
  2. eyupseker

PUBG mobile 2gb ram kasmadı normal mi

Telefon Galaxy M10 Donması çok normal diyorum inanmıyorlar. 2GB ram ile PUBG mobile oynanmaz, haksiz miyim?
  3. eyupseker

Galaxy M10 en fazla 5W hızında mı şarj olur?

Galaxy M10 telefona sahibim ( keşke redmi note 8 alsaydım) Içinden çıkan şarj adaptörü 5V-1A 5watt olunca çok yavaş şarj oluyor 3 saatte şarj oluyor ya...
  4. eyupseker

Note 9 pro batarya sağlığı %90

Xiaomi Note 9 Pro satın aldım 1 ay önce. 1 ayda batarya sağlığı %90 a (5020 mAh dan 4500 mAh a) düşmüş. Normal mi yoksa cihazda bir problemmi var?
  5. eyupseker

Telefon %100 olduktan sonra su kadar sure kaldi demesi

Arkadaşlar redmi note 9 pro telefonum var Telefon şarjdaydı ve yüz olmuştu. Bir baktım şarjı yüzde yüz ama 55dk kaldı yazıyordu. Yani şarjı yüzde yüz olmasına rağmen, telefon şarjdaydı ve 55dk kaldı yazıyordu. Bu her redmi note 9 pro da böyle mi yoksa yazılımsal bir hatamı iade etmelimiyim
Top Bottom