Arama sonuçları: *

1. xAeterna

arkadaşım neden benden fazla fps alıyor?

arkadaşımda 3050 ve 5600x var benim sistemde 7800xt 5700x var arkadaşım robloxda benden daha fazla fps alıyor sebebini anlayamadım dlss den dolayımı acaba
  2. xAeterna

Pc yi ilk defa açtım internet değerleri neden böyle

Sistemi ilk defa açtım ethernet kablosuyla bağlı normalde 36 falan görmesi lazım 0.97 gösteriyor
  3. xAeterna

Çözüldü✓ Sistemi ilk defa açtım windowsu kuramıyorum

Sistemi ilk defa açtım windowsumu flasha kurdum ama f8 e basınca flashi görmüyor usb soketinde sıkıntı yok mouse çalışıyor aynı sokette 1706033732
  4. xAeterna

5v kablo anakart arızası

ekran kartının içinden 5v kablosu çıktı ekran kartında yeri vardı birde anakartta 3 pinlik bir yer vardı oraya taktım sistemi çalıştırdığımda anakarttan duman çıkmaya başladı baktığımda 5v kablosunun orası yanmıştı ve sistemi tekrar çalıştırdığımda ramler çalışmıyordu başka bir sistemde...
  5. xAeterna

Sistemi ilk defa açıyorum yapmam gerekenler neler

sistemi ilk defa açıyorum yapmam gerekenler neler (windows usb si yaptım)
  6. xAeterna

uzay montaj kullanmak sisteme zararlımı

yeni toplama sistem aldım kasa anakarta değince (güç yokken) kısa devre yapıp anakartı bozuyor ve ram slotları çalışmıyor 2 defa başıma geldi şimdi 3. kez anakart geliyor değişimden şimdi uzay montaj şeklinde kullanacağım anakartın kutusu üzerinde sistemi çalıştıracağım bir sıkıntı olur mu...
  7. xAeterna

Çözüldü✓ etherneti pc ye bağlarken bir ayar yapmak veya kurulum yapmam gerekiyormu

yeni pc aldım interneti ethernet kablosuyla sağlayacağım modem veya pc üstünde bir ayar veya kurulum yapmama gerek varmı yoksa sadece kabloyu takmam yetiyormu
  8. xAeterna

Sistem Sinyal Yok Diyor Yardım

Toplama bir şekilde bilgisayar aldım bugün açtım fakat sinyal yok diyor ve ramlerin ışıkları da yanmıyor
Top Bottom