Arama sonuçları: *

1. S

Far cry Primal için Türkçe yama

Arkadaşlar far cry primal için Türkçe yama arıyorum direk ubisoft uygulamasında oyun güvenilir yama nerden bulabilirim sorunsuz
  2. S

güvenli far cry primal türkçe yama

arkadaşlar güvenilir far cry primal türkçe yama lazım hangisini önerirsiniz acaba
  3. S

Far Cry primal türkçe yama önerisi

Arkadaşlar daha önce kullandığınız önerebileceğiniz primal yama önerisi varmı güvenli virüs bulaştırmayacak ubisoft üzerinden olucak oyun bir türlü güvenli bir tane bulamadım ben kullandım güzel diyen varsa önerebilirmi
  4. S

Yardım Outlast1 Güvenilir Yama ve kurulum

Arkadaşlar Outlast 1 için acil türkçe yama lazım gece gece oynamak istiyorum ama hüç güvenilir bir yer bilmiyorum
  5. S

Batman: Arkham City GOTY türkçe yama

arkadaşlar başlıkta yazıyor türkçe yama varmı bide güvenilir olması lazım
  6. S

Rise of the tomb raider türkçe yama kutucuk sorunu?v1-0

https://www.oyunceviri.net/rise-of-tomb-raider-v1-0-turkce-yama-yayinlandi/ arkdaşlar bu türkçe yamayı kurdum ama bazı yazılar kutucuk şeklinde nasıl düzeltebilirim
  7. S

Türkçe yamayı nereden indiriyorsunuz?

arkadaşlar rise of the tomb raider oynayacağım güvenilir türkçe yama bulamıyorum makina çeviri çok sağlam ama ondada her yama bulunmuyor makina çeviride hem yamayı kapatıp açabiliyoruz
  8. S

Rise of the tomb raider sağlam türkçe yama

arkadaşlar virüssüz yama arıyorum bildiğiniz yamaları atarmısınız
  9. S

Virüssü Rdr2 yama önerisi?

Arkadaşlar rdr2 oynuyorum ama sarmıyor türkçe olmadığı için virüssüz rdr2 türkçe yama yapmak istiyorum bana güvenilir bir tane türkçe yama önerir misiniz? birde virüs taraması nereden yapacağım ve bi de nolur nolmaz diye eski dosyaları nasıl korumaya alacağım yedekleyeceğim yani 1682538174 oyunu...
Top Bottom