Arama sonuçları: *

1. S

Öneri 1600-2000 TL Gaming Kulaklık öneri

Arkadaşlar ses kartım giriş seviyesi olduğu için lütfen kulaklık ses kartlı olsun yani Usb girişli önerilerinizi bekliyorum
  2. S

Öneri 1.600 civarı kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar başlıkta yazıyor konum, usb girişli olsun lütfen anakartım giriş seviyesi olduğu için sıkıntı çıkarır jak girişi benim için...
  3. S

Kulaklık ta ses kartı varmı nasıl anlarım?

Arkadaşlar USB girişli Gaming kulaklık alacağım ses kartı varmı yokmu nasıl anlarım fiyatım 1800Tl olucak indirme flan girince.alicamm
  4. S

1600-1900Tl arası en mükemmel kulaklık

Arkadaşlar sorum başlıkta bana bu fiyat bandında en kaliteli kulaklığı söylermisiniz USB girişli olsun lütfen benim aklimda bunlar var önerilerinizi bekliyorum https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-gamepower-magnus-v2-rgb-7-1-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,289201370.html...
  5. S

Gamepower kizaru 7.1 surround iyi mi?

Arkadaşlar bu kulaklık iyi mi? anakartım dan dolayı bu fiyat bandinda usb girişli Kulaklık sadece bunu bulabildim önerisi olan link atabilir mi rica etsem
  6. S

1700Tl Gaming Kulaklık önerisi

Arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim ekran kartım giriş seviyesi bundan dolayı lütfen Usb girişi olsun Kulaklık
  7. S

1500-2000TL arası Gaming Kulaklık önerisi

Arkadaşlar konu başlıkta yazıyor ama kulaklık Usb li olsun rica etsem ve + olarak bu Fiyata kablolu mu ses açısından kaliteli olur yok kablosuz mu olur bilemiyorum önerilerinizi yaparken rica etsem aciklamada yazarsanız sevinirim jack girişli olmasın
  8. S

Razer Kraken V3 x USB Gaming Kulaklık iyi mi??

Arkadaşlar sorum başlıkta yaziyor şimdiden teşekkür ederim 1692628512 Neden kimse bana cevap vermiyor abi aghlicam
  9. S

Max 2000Tl Gaming Kulaklık önerisi

Arkadaşlar sorum başlıkta yaziyor 1500-2000 TL arası Gaming kulaklık önerir misiniz? ama ses kartı olayı flan varmış ozyüzden usb girişli alasım var Realtek alc897
  10. S

Max 1500Tl Gaming Kulaklık önerisi

Arkadaşlar sorum başlıkta şimdiden teşekkür ederim
  11. S

1300 TL kablolu vs kablosuz kulaklık

arkadaşlar bütçem düşük olduğu için kablosuz kulaklık alsam kablosuz olduğu için diğerlerinden daha düşük özellikli olur kablolu alırsam sesleri daha net verir diye düşünüyorum bütçe az olduğu için bu mantık doğrumu sizce? ve bana bu fiyat bandında kulaklık önerir misiniz? avaba 1400 TL flan max...
  12. S

Rampage RM-K1 PULSAR 7.1 DIışarı çok ses veriyor

Arkadaşlar bu kulaklık bende var 100 de 20 seviyelerinde bile dışarı ses veriyor 100de 50 değerine alsam bina uyanacak bu kulaklığı kullanan arkadaşlarmız varsa yardımcı olabilirmi oyun oynarken flan dışarı aşırı derecede çok ses verior sizdede böylemi eğer sadece bede böyleyse garantiye...
Top Bottom