Arama sonuçları: *

1. S

Yardım internetim çok dalgalı

Arkadaşlar internetim gerektiği gibi çalışmıyor misal oyun indiriyorum 8mb/sn ile indiriyor 3 lere iniyor tekrar 5 lere çıkıyor oyunlarda arkadaşımın internet paketi 35mb benimki 50mb lık paket o 20 ping alıyor ben 80-40 arası anlamadığım bir sorun var modem ayarlarından düzeltilebilecek...
  2. S

Yardım İnternetim yüksek ping veriyor

Arkadaşlar benim internetim 50mbs arkadaşımınki 35mbs ben 6mbs/sn ile ile indiriyorum o 3mb/sn ile ama oyunlarda misal valo onun pingi 15-20 benimki 30-40 ets2 de onun pingi 40 benimki 80 her oyunda böyle tarayıcıda bile gecikme oluyor sanki herkes ev internetini kullanıyormuş gibi ne yapmam...
  3. S

Yardım İnternetim normaldan çok kötü çekiyor

Arkadaşlar ağım nedense pc de çok berbat çekiyor ethernet kablosu ile bağlı olmasına rağmen internette test yapıyorum normal çıkıyor fakat valoda 70ping alıyorum googlede herhangi bir sitede filtreleme yapıyorum 1 saatte yapıyor oyun indirirken böyle değil 3.5-5 arası indiriyor
  4. S

Yardım Modem pc den uzaklaşırsa performans düşermi

Arkadaşlar benim modem pc ile yan yana ama pc evin diğer tarafında tam köşede diğer odalara internet çekmiyor modemi tam ortaya alsam internet düzgün gelirmi pc ye performans kaybedermiyim ethernet kablosu ile bağlı suan modemden yine ethernet koblusu çekerim yeni bir tane alıp yoksa her türlü...
  5. S

Modemde internet bazen gidiyor

Arkadaşlar bugün modemi başka odaya taşıdık yeni kablo aldık kapının yaninda zilin içinden modemin tellerini bağladık sonra odaya modeme taktık ama yarim saate 1 internet gidiyor sonra geri geliyor kabloda mı bir sorun var yoksa zil de olan bağlantıyı mı düzgün takılmadı dicem.ama.ozaman hiç...
  6. S

İnternetin iyi olmasına rağmen yüksek ping sorunu

Arkadaşlar internetim yeterli ama pc de kullanırken çok yüksek ping ler Alıyorum arkadaşin interneti benimkinden kötü fakat ben den daha iyi ping de oynuyor benim bilmediğim pc de bir ayar varsa soylermisiniz ethernet kablosuyla bağlı
Top Bottom