Arama sonuçları: *

1. tamer oyunda

Trendyol Cüzdanındaki Parayı Karta Çekme Hakkında

Merhabalar. Birkaç ay önce annem trendyol'dan bir ürün alıp iade etmişti. Trendyol cüzdanına 40 TL geldi. Bu 40 TL'yi benim harcamama izin verdi :D Ben steam kodu almak istiyorum ama trendyol cüzdanı ile steam kodu alınmıyor. Parayı karta çekersem babamın kartıyla aldığımız için babamın kartına...
  2. tamer oyunda

İnternetten yiyecek alınır mı?

Merhabalar. Trendyol cüzdanımda 40 TL var. Pringles tarzı şeyler alsam bir sorun olur mu? Kargoda gelirken vb. bozulur mu?
  3. tamer oyunda

Bu vantilatör alınır mı?

Alınır mı? İş görür mü? Oyun oynarken elim terlemesin diye almayı düşünüyorum. Alınır mı? https://www.trendyol.com/aldimgeldi/metal-usb-pc-masaustu-arac-pervane-vantilator-p-38268186?boutiqueId=316716&merchantId=108372
  4. tamer oyunda

Birinte Trendyol hesabımı versem bir şey olur mu?

Merhabalar. Trendyol cüzdanda 40 TL var. Ama steam kodu alamıyorum. Birine bu hesabı verip 40 TL steam kodu atmasını istesem hesabımdan bir bilgi alabilir mi?
  5. tamer oyunda

Trendyol'dan 40 TL'ye ne alabilirim?

Merhabalar. Sizce ne alabilirim? İstediğinizi atabilirsiniz. Ayıp şeyler dışında.
  6. tamer oyunda

Bynogame hakkında sorum

Merhabalar. Bynogame'den 3 tane skin aldım. Awp Exoskeleton (geldi) Ak 47 Safety net (Gelmedi) Aug (Gelmedi) Aug çok umrumda değil satmak için aldım zaten ama ak 47'yi aldım gelmedi. Bynogame'de şuan 60 TL var gözüküyor. Param geri gelmiş yani. Aldığım skine bakınca 1 adet kalmış gözüküyor...
  7. tamer oyunda

Bynogame’e üye olamıyorum

Merhabalar. Bynogame’de üye ol’a tıklıyorum. Dolduruyorum. Üye ola tıklayınca e posta yerine tıklıyor. Üye olamıyorum. Nasıl yapacağım?
  8. tamer oyunda

Teknosa’dan Maksimum 150 TL’ye ne alabilirim?

Merhabalar. 150 TL’ye Teknosa’dan ne alabilirim sizce? Klavye, mouse, kulaklığım var.
  9. tamer oyunda

Forcedrop’a 50 TL yatırmayı düşünüyorum sizce yatırayım mı?

Merhabalar. Forcedrop sitesine 50 TL yükleyip kasa açmayı düşünüyorum. SDA koduyla %35 bonus geliyor yaklaşık 8.5 dolar oluyor. Kasa açıp katlamaya çalışacağım çünkü videolarda baya katlanıyor. Sizce yatırayım mı? %90 yatıracağım ama size sormak istedim.
  10. tamer oyunda

Sizce bu t shirt'ler nasıl?

Merhabalar. Sabah Sweatshirt konusu açmıştım. Sweatshirt yerine bunları almaya karar verdim. Sizce nasıl? 1- 2- 3-
  11. tamer oyunda

Sizce bu sweatshirtlerden hangisi daha güzel?

Merhabalar. Bu iki sweatshirt’den hangisi daha güzel sizce? 1- 2-
  12. tamer oyunda

Doğum Günümde Ne Alabilirim?

Merhabalar. Ailem bana hediye alacakmış. Abime ağzımı yoklamasını istemişler ne istediğimle alakalı. Sizce ne isteyeyim?
  13. tamer oyunda

Wallpaper Engine Alınır mı yoksa gereksiz mi?

Merhabalar. Fall Guys'u iade etmiştim. Para gelmiş. Sizce wallpaper alınır mı yoksa gerek yok mu?
  14. tamer oyunda

Bu Rgb Led Alınır mı?

Merhabalar. İlk defa alacağım. Bu rgb led alınır mı? https://urun.n11.com/serit-led/3-cipli-rgb-ic-mekan-silikonsuz-serit-led-1-2-3-4-5-10-15-metre-P398908515?Metre=2+metre&Led+seçimi=silikonsuz+(+iç+ortam+)
  15. tamer oyunda

Garantisiz Kulaklık ile Takas yapılır mı?

Merhabalar. Letgo’da Cloud Alpha ilanı buldum. Arctis 3 ile takas olur mu diye sordum olur dedi. Garanti, fatura var mı dedim garanti yok alalı 3 yıl oldu dedi. Fatura yok mu dedim bakmam lazım taşındık falan var mı bakayım dedi. Takas yapmalı mıyım sizce?
  16. tamer oyunda

8.Sınıf Test Kitabı önerisi

Merhabalar. 8.sınıf için en iyi, en yararlı kaynakları, test kitaplarını önerebilir misiniz? Sayısal olursa daha iyi olur.
  17. tamer oyunda

Kitap önerisi yapabilir misiniz?

Merhabalar. 8.sınıfım. Daha çok aksiyon-macera tarzı kitaplar seviyorum. (Harry Potter mesela). Bu tarzda kitaplar önerebilir misiniz?
  18. tamer oyunda

Dün Gaming Gecesinde Neler Vardı?

Merhabalar. Dün diş teli takıldı. Gaming gecesini unuttum. Dün neler vardı? Merak ettim.
  19. tamer oyunda

Babam 2.el istemiyor.

Merhabalar. Telefonumu 2.elden satmayı sordum babama. Babam olmaz telefonla bir şey yaparlar bize kalır. Bizim üstümüze telefon diyor. Ne demeliyim ona?
  20. tamer oyunda

Bu instagram sayfası güvenilir mi?

Merhabalar. Bu sayfa bir soru sormuş önüme çıktı. Cevabını dm'den attım. Tebrikler falan filan sınırlı kişilerdensiniz şu linke tıklayıp kolye ve bileklik kazanabilirsiniz dedi. Linke tiklamalı miyim?
Top Bottom