Arama sonuçları: *

1. tamer oyunda

Logo ve Photoshop ile uğraşanlar bakabilir mi?

Merhabalar. Photoshop bilen, logo yapabilen birileri varsa ondan logo rica edeceğim. Nickim Bungee. Bu nicke uygun logolar yapabilir misiniz? Her logoya açığım. Bir de bu logoyu R yerine B yapabilir misiniz?
  2. tamer oyunda

Bu laptop ne kadar eder?

Merhabalar. Bu laptop ne kadar eder? Abimin arkadaşı satacakmış.
  3. tamer oyunda

Twitch'de nasıl canlı yayın açabilirim?

Merhabalar. Eskiden Dlive'da minecraft yayınları yapıyordum :D Şimdi haftada 1 gün de olsa Twitch'de CS:GO yayınları yapmak istiyorum. Yardım edebilir misiniz? Yani obs'den neler yapmam gerek vb. (Dowloand'ım 23,Upload'ım 5.4)
  4. tamer oyunda

Hangi Nick daha iyi?

Merhabalar. Benim nickname'im ''quit.exe'' . Bu nickten biraz sıkıldım. Sizce ''meqq'' nicki iyi mi? quit.exe'de mi kalmalıyım? Veya sizin öneriniz var mı?
  5. tamer oyunda

Paint çalışmalarım nasıl?

Merhabalar. Paint'ten yaptığım çalışmalarım nasıl? Daha yeni yeni öğrenmeye başladım. Sizce nasıl? (Bu arada bir resimden nasıl bir şey kesiceğimi öğrettiği için @DonanımFikir'e teşekkür ederim :) )
  6. tamer oyunda

Ayakkabıda iade oluyor mu?

Merhabalar. Trendyol'dan ayakkabı alsam ayağıma küçük gelse iade edebiliyor muyum?
  7. tamer oyunda

Steam'deki çizimimi nasıl profilime ekleyebilirim?

Merhabalar. Mesela bu kişinin gibi yaptığım bir çizimi profilime nasıl ekleyebilirim? (fotoğraftaki hesap benim değil :D )
  8. tamer oyunda

Sizce dershaneler yararlı mı?

Merhabalar. 4-5 aydır dershaneye gidiyorum. Ve işe yaramadığını düşünüyorum. Çoğu hocanın anlatışını sevmiyorum,anlamıyorum. Bana göre para tuzağı. Aileme defalarca söyledim iyi olmadığını ama ısrarla gideceksin diyorlar. Siz ne diyorsunuz?
  9. tamer oyunda

YouTube ile uğraşanlar dikkat!

Dikkat edin arkadaşlar.
  10. tamer oyunda

Matematik çalışma önerisi

Merhabalar. Geçenlerde ilk 8.sınıf denememizi olduk. Sayısalda fen’de ne yaptıysam artık matematiğe çok az süre kalmış 5 soru yapabildim o sürede. 2-3 tane daha soruya baktım ama yapamadım onları. Matematik çalışma önerisi yapabilir misiniz?
  11. tamer oyunda

Uçlu kalem önerisi(1)

Merhabalar. 20-25 TL’ye kaliteli uçlu kalem önerebilir misiniz? Daha önce iki kere scrikss marka aynı kalemden kullandım. Gayet iyiydi.
  12. tamer oyunda

Kargo ne zaman gelir sizce :D

Merhabalar. Bugün veya dün kargoya verilmiş sangal forması. Yurtiçi kargo Bozüyük’e ne zaman getirir sizce?
  13. tamer oyunda

Annem dışarı çıkmadığım için tartışıyor.

Bugün abimle konuşurken abim arkadaşları dışarı çağırıyormuş ama gitmiyormuş dedi. Annemde bana kızmaya başladı. Sabah bilgisayardasın akşam bilgisayardasın. Bitkisel hayat diyor. Arkadaşların çağırıyormuş diye falan kızıyor. Ama o şey 2 ay önceydi. 2 ay önce falan arkadaşlarım top oynamaya...
  14. tamer oyunda

Soundpad alınır mı??

Steam'den soundpad alınır mı?
  15. tamer oyunda

Voidlauncher güvenli mi?

Merhabalar. Minecraft'ta crazycraft modunu oynamak için voidlauncher yüklüyorum. Videolarda gördüm bu en iyi yolmuş. Güvenilir dimi? 1600196767 @Yılan Serdar 3T
  16. tamer oyunda

sangal esports forma hakkında 2

Merhabalar. Link hala gelmedi. Sizce tekrardan bu sefer bilgisayardan ön sipariş vereyim mi? 1600174225 @Furkan Aslan
  17. tamer oyunda

Sangal esports forması hakkında.

Merhabalar. Dün akşam ön sipariş verdim tabletten. Altta siparişiniz alınmıştır. Telefon numaranıza ve epostanıza göndereceğimiz linkten kredi kartı ile siparişi tamamlayabilirsiniz gibi bir şey yazıyordu. Hala link gelmedi. Ne zaman gelir sizce?
  18. tamer oyunda

Bu forma nasıl sizce?

Sangal esports 2020 formaları ön siparişe çıkmış. Almayı düşünüyorum sizce nasıl?
  19. tamer oyunda

Bu resimlerin genel bir ismi var mı?

Merhabalar. Bu resimlerin genel bir ismi var mı? Biliyor musunuz? Benim çok hoşuma gidiyor.
  20. tamer oyunda

Bir şeyler almak istiyorum.

Merhabalar. 250 TL’ye kadar bir şeyler almak istiyorum. Aklınıza gelen her şeyi atabilirsiniz. :)
Top Bottom