Arama sonuçları: *

1. tamer oyunda

İnceleme Glorious Model O Mat Beyaz

Merhabalar. Bugün 5 gündür kullandığım Glorious Model O hakkındaki deneyimlerimi paylaşacağım. Bu mouse'dan önce Razer Deathadder V2 ve Essential kullanıyordum. Essential ve Model O'yu Minecraft için aldım zaten. Ufak bir karşılaştırma da yaparım minecraft konusunda. İncelemeye dönelim. Malzeme...
  2. tamer oyunda

Rehber CS:GO Kendinize En Uygun Sensitivity’yi Nasıl Bulabilirsiniz?

Merhabalar. Bu rehberimde CS:GO’da perfect sensitivity’nizi nasıl bulabileceğinizden bahsedeceğim. Öncelikle herkesin kendine göre flick atma, aim alma şekli vardır. Bu yüzden CS:GO’yu oynarken mousepadinizden kullandığınız alanı seçin. Sensitivity’i bu alana göre yapacağız. Seçtiğiniz bu alanda...
  3. tamer oyunda

İnceleme HyperX Cloud II İlk İzlenimler

Merhabalar. 2 gündür kullandığım HyperX Cloud 2'nin ilk izlenimini ve SteelSeries Arctis 3 ile karşılaştırmasını yapacağım. Kutu ve Kutu içeriği: Kutu bu şekilde. Kutu içeriği: Kulaklık Mikrofon USB Ses Kartı Kadife Pedler Taşıma Çantası (Görsel Technopat'dan alındı. Ben çekmedim :D)...
  4. tamer oyunda

İnceleme Gamepower GPF27RGB144 27'' 144Hz

Merhabalar. Yaklaşık Nisan ayından beri bu monitörü kullanıyorum. Bugün incelemesini yapacağım. Fiyatı: Ben aldığımda indirimdeydi. 1600 TL'ye almıştım. Şuan 1900-2200 arası maalesef. Ama indirimlerde incehesap'ı takip ederseniz fiyatı düşebilir. Tasarım: Tasarım gayet şık, sade. Arka tarafta...
  5. tamer oyunda

İnceleme İskender İncelemesi.

Merhabalar. Bugün sizlere iskender incelemesi yapacağım. Düşüncelerimi paylaşacağım. Fiyatı: Fiyatı restorana göre değişiyor. Bizim burada yaklaşık 20 TL civarlarında. Tadı: Tadı mükemmel 🥰. Çok lezzetli. 10/10 Doyuruculuğu: Gayet doyurucu. 10/8 Yiyebileceğiniz en güzel yiyeceklerden biri ✌️...
  6. tamer oyunda

Rehber G203/102 CS:GO'da Nasıl Lightsync aktif edilir?

Merhabalar. G203/102 mouselarında CS:GO'ya girdiğimizde masaüstü profilimizle aynı olmuyor renkler. Yani masaüstü profilde renk döngüsü seçtiniz ama cs:go'ya girdiğinizde olmuyor. Bunu nasıl yapacağınızı anlatacağım. Öncelikle G HUB'a girin. Aydınlatma Kısmında şöyle bir buton var. Ona...
  7. tamer oyunda

Rehber Oreo'lu Kek Yapımı..

Merhabalar. Bugün evde kolay yapımı olan bir oreo keki yapmını anlatacağım. Tadı: Tadı çok güzel. Maliyet: Yaklaşık 20 TL tutuyor. Tarif: Önce bir kupa bardağına 4 tane oreo atıp üstüne çeyrek bardak süt koyup oreo'ları parçalıyoruz. Daha sonra bardağı mikrodalga'ya atıp 2dk pişiriyoruz...
  8. tamer oyunda

İnceleme Magnum Ruby incelemesi

Merhabalar. Dün oylamada redbull ve pringles eşit çıktı. Ama ben bugün magnum incelemesi yapıyorum. :) Bugün Magnum Ruby incelemesi yapacağım. Fiyat: Fiyatı 6 ile 6.5 TL arasında. Ambalajı: Ambalajı güzel,şık. Tadı: Tadı baya güzel. Ama bence Magnum Cookie daha iyi.
  9. tamer oyunda

Rehber Bütçeye Göre Kulaklık Önerileri

Bu rehberde çoğu bütçe için alınabilecek kulaklıkları sıralayacağım. Eklenmesi gereken kulaklık olduğunu düşünüyorsanız söyleyebilirsiniz. 100 TL altı: Xiaomi Piston Basic (40 TL) : Kendimde kullanıyorum gayet iyi...
  10. tamer oyunda

İnceleme Monster Enerji İçeceği incelemesi (beyaz)

Merhabalar. Geçen günlerde forumda monster içecekler güzel mi diye soruldu. Bugün bende beyaz olandan aldım. Düşüncelerimi paylaşacağım. Fiyatı: Fiyatı 6 TL. Kutusu: Kutusu baya güzel. Dokulu falan. Parasının 2-3 TL’si kutu bence. Tadı: Tadını ben beğenmedim. Aynı fanta’nın az asitlisi gibi...
  11. tamer oyunda

İnceleme g203 İlk İzlenimler

Merhabalar. 2 Gün önce Teknosa'dan g203 Lightsync mouse'unu aldım. 2 gün sonra elime ulaştı. Teknosa çok hızlı gönderiyor. Arctis 3 aldığımda da 3 günde gelmişti. Neyse g203'ü bir kaç saat'tir kullanıyorum. Rahatlık ve Ergonomi : Mouse'u ilk aldığınızda arka kısmı biraz yüksek olduğu için bir...
  12. tamer oyunda

Rehber PUBG 4:3 Nasıl Yapılır? (NVİDİA)

Merhaba arkadaşlar.Bugün size PUBG'yi nasıl 4:3 yapabileceğinizi anlatacağım. Öncelikle Masaüstü'ne sağ tıklayıp Nvidia Denetim Masasına giriyoruz. Daha sonra sol taraftan 3D Ayarların Yönetilmesi'ne tıklıyoruz. Karşımıza gelen alandan DSR-Çarpanlar kısmını bulup üstüne tıklıyoruz. Burda tikli...
  13. tamer oyunda

İnceleme Razer Deathadder Chroma Uzun Kullanım Testi

Arkadaşlar 1-2 yıldır Razer Deathadder Chroma kullanıyorum. Size deneyimlerimi anlatacağım. Bu arada mouse şuan satılmıyor ama Razer Deathadder Elite ile neredeyse aynı mouse o yüzden bu incelemeden Deathadder Elite almak isteyenler de yararlanabilir. ERGONOMİ: mouse'un ergonomisi gayet iyi...
  14. tamer oyunda

İnceleme İpad 7. Nesil Uzun Kullanım sonrası Deneyimlerim

Merhaba arkadaşlar. 1 ayı aşkındır İpad 7. nesil kullanıyorum. Size bu 1 aylık deneyimlerimi aktarmaya çalışacağım. EKRAN: Ekranı gayet iyi. 10.2'' büyüklüğünde. Yani ne çok küçük , ne çok büyük. Ama benim sevmediğim bir özelliği çok toz tutması.Tablet toz tutuyor arkadaşlar ama bu bir sorun...
  15. tamer oyunda

İnceleme Arctis 3 2019 İnceleme

Merhaba Arkadaşlar. 14 Haziran Akşamı Arctis 3 sipariş ettim ve bugün geldi. Size bir kaç saatlik deneyimlerimi aktaracağım. KONFOR: Öncelikle Kulaklığın konforu çok iyi , çok rahat. Pedler kulağınızı tam kaplıyor ve hava kanalları olduğu için terletmiyor. Kafa Bandı'da iyi. SES: Kulaklığın...
Top Bottom