Arama sonuçları: *

1. tamer oyunda

i7 620M sisteme GT 210 eklenirse FPS artar mı?

Merhaba. Arkadaşımda şöyle bir PC var: i7 620M. 4 GB RAM. (APU) Ben ona eski ekran kartım olan GeForce 210'u versem Minecraft'ta FPS'i artar mı? Fps’i 50-60 civarları ve altındamıymış normalde. Ekran kartını verirsem kaç olur?
  2. tamer oyunda

Çift Monitör Performans Düşürür mü?

Merhabalar. 11-12 yıllık bir 17 inç monitörüm var fazladan. Onu 2. Ekran olarak kullanmayı düşünüyorum. Çift Ekran performans düşürür mü?
  3. tamer oyunda

Oyun Dondu Restart Attım Mavi Ekran verdi sonrasında CS:GO silinmiş

Merhabalar. Az önce CS:GO oynarken oyun dondu. Restart attım pc'ye. Restart atınca derse girdim mavi ekran verdi. Mavi ekrandan sonra yeniden başladığında CS:GO yüklü değil gözüküyor. Neden oldu bu? CS:GO nasıl silindi?
  4. tamer oyunda

Nvidia Ekran Ölçeklendirmesi Ekran mı olmalı? GPU mu?

Merhabalar. Nvidia'da ekran ölçeklendirmesi Ekran'a mı olmalı GPU'ya mı? Ben ekran kullanıyordum ama hangisi daha iyi? 1604153998
  5. tamer oyunda

Memz Virüsü Nedir? Nasıl bir virüs?

Merhabalar. Memz virüsü nedir tam olarak? Neler yapabilir? Sadece kötü olduğunu ve resminin çok tatlı olduğunu biliyorum :D
  6. tamer oyunda

Bilgisayarım Açılmadı

Arkadaşlar geçenlerde abimle eski pc'mizi açıp temizledik. Tozlarını felan süpürdük. Sonra kurup açmaya çalıştık ve windows hata verdi çok uzun sürdü pc yi kapattık. Sonra açtığımızda açılıyor ama hemen kapanıyordu. (Daha önceden baya olmuştu ama güç kablosu ile alakalıydı sanırım yeni güç...
Top Bottom