Arama sonuçları: *

1. tamer oyunda

MSI mı Asus mu R7 240

Merhabalar. Eski bilgisayara takmak için ekran kartı alacağım. 2.el R7 240 düşünüyorum. MSI 2GB 128bit olan mı? Asus 2GB 64bit olan mı? sizce
  2. tamer oyunda

R9 270-270x 700 TL’ye alınır mı?

Merhabalar. 700 TL’ye 2.el R9 270 veya 270x alınır mı?
  3. tamer oyunda

Bu kart alınır mı? Hiç duymadım markayı.

Merhabalar. Bu ilandaki kart alınır mı? https://www.letgo.com/tr-tr/i/graphicsplayer-gtx-750ti_c3d0af71-3b64-43fe-acb5-44e8ccfd0f70
  4. tamer oyunda

Gtx 750 ti için psu kaç watt olmalı?

Merhabalar. Gtx 750 ti için psu kaç watt olmalı?
  5. tamer oyunda

2.el Ekran Kartı Önerisi

Merhabalar. Core 2 duo ile darboğaz yapmayacak, CS:GO’da 1024x768 4:3’de sabit 60 fps verecek 2.el ekran kartı önerebilir misiniz? Bütçe maksimum 400 civarı. Bilecik-Bozüyük-Eskişehir tarafları.
  6. tamer oyunda

GT 1030 ne kadara düşer?

Gaming gecesindeki GT 1030 ne kadara düşer? Ve alınır mı?
  7. tamer oyunda

Driver Güncellenmezse Sorun Olur mu?

Merhabalar. Yeni Nvidia driver'ı sorunluymuş galiba. O yüzden eski driver'da kaldım ona geçmedim. Bir sorun olur mu?
  8. tamer oyunda

Rx 460 vs Gtx 750 Ti

Merhabalar. Bu 2 kartın da 2.el fiyatları birbirine yakın. Hangisi daha performanslıdır? @Abdullah Hacıgül siz ne dersiniz?
  9. tamer oyunda

Ekran Kartıma OC yapayım mı?

Merhabalar Galax Rtx 2060 ekran kartına sahibim. Ekran kartında 1 click oc varmış. Programından 1 click oc yapmalı mıyım sizce?
  10. tamer oyunda

Ekran kartını yüksek kullanması sorun oluşturmaz değil mi?

Arkadaşlar sea of thieves ekran kartımdan %95 falan kullanıyor. Fazla kullanması sorun oluşturur mu?
  11. tamer oyunda

Ekran kartım çok mu ısınıyor?

Şuan abim PUBG oynuyor ve ekran kartı 81 derece.Baya da ses çıkarıyor.Sicaklik cok mu? Ekran karti: galax rtx 2060
  12. tamer oyunda

Ekran Kartını soğutmak için ne yapmalıyım?

Arkadaşlar Galax RTX 2060 ekran kartını kullanıyorum. Oyun oynarken 75-80 derecelere çıkıyor. Nadiren 80'i de geçiyor. Bu ekran kartını nasıl soğutabilirim? Soğutucu gibi bir şey var mı?
  13. tamer oyunda

Rtx'i Nasıl açacağım?

Arkadaşımla nostalji yapalım dedik minecraft oynayacağız. Hemde RTX'i denerim ben ama nasıl açıcağımı bilmiyorum. Nasıl açacağım?
  14. tamer oyunda

1070 TI vs Rtx 2060

Poladeruc adlı yayıncı 1070 ti kullanıyormuş arkadaşlar. Rtx 2060'dan iyi m 1593963642 İyi mi?*
  15. tamer oyunda

Rtx 2060 vs Rx5600 xt

Arkadaşlar rtx takıntım yok ama nvidia olarak düşünüyorum. Uzun vadeli kullanacağım için amd’ye pek güvenmiyorum açıkçası. Siz ne dersiniz?
  16. tamer oyunda

Tasarımı Çok Hoş Değil mi?

Bu Ekran kartının tasarımı çok hoş değil mi sizce? RGB'ler çok güzel olmuş bence https://www.incehesap.com/sapphire-nitro-rx-5700-xt-se-11293-05-40g-gaming-ekran-karti-fiyati-44565/
  17. tamer oyunda

Bence Ekran Kartlarının Kralı Nvidia!

Arkadaşlar herkesin görüşleri farklı olabilir,saygı duyarım ama bence ekran kartı piyasasının kralı nvidia. Böyle düşünmemin sebeplerini açıklayayım. Nvidia çok uzun zamandır iyi. AMD bence daha yeni yeni iyileşti(rx570'den sonra) ama Nvidia yıllardır tercih edilen bir marka.Hem ben bilgisayar...
  18. tamer oyunda

Bu Ekran Kartı da ne?

İnternette gezinirken önüme bu ekran kartı çıktı. bu da nedir? Rtx 4000 yazıyor. 2080'den iyi değildir herhalde...
  19. tamer oyunda

MSI 1GB vs Powercolor 2GB

Arkadaşlar r7 240 ekran kartı bakıyorum. MSI 1gb model mi daha iyi olur , Powercolor 2gb model mi? (2.el alacağım)
  20. tamer oyunda

Hangi markadan almalıyım?

Arkadaşlar yaza doğru ekran kartı almayı düşünüyorum. Alırsam 2.el alırım. 2.el ilanlara baktım. 2 ilan buldum. Biri MSI marka diğeri Powercolor Diye bir marka. powercolor marka olan daha ucuza koyulmuş ve powercolor 2gb MSI 1gb modeli. hangisine güvenmeliyim? powercolor iyi midir?
Top Bottom