Arama sonuçları: *

1. tamer oyunda

Yardım H Position, V Position nedir?

Merhabalar. Monitörün menüsünde böyle ayarlar var. Bunlar ne?
  2. tamer oyunda

Bu monitör ne kadar eder?

Merhabalar. Eski sistemi yenilemeye karar verdim. Onun monitörünü de satmayı düşünüyorum. Ne kadara satabilirim? 2007-2008 model Casper 17” 60hz bir monitör.
  3. tamer oyunda

Freesync/G-sync Nedir?Açmalı mıyım?

?
  4. tamer oyunda

Monitörumü değiştirmeli miyim?

1.5-2 aydır Gamepower gpf27rgb144 monitörünü kullanıyoruz. 27 inç ve 1080p olduğu için monitöre yaklaşıp baktığımda karmaşık oluyor, oyuna odaklanamıyorum. Ama abim memnun. Sizce satip 24'' monitör almalımıyım?
  5. tamer oyunda

Neden böyle piksel piksel gibi gözüküyor

Hocalarım bir yardım edebilir misiniz acaba? PUBG oynarken böyle oluyor. Eğer adamlara doğru yaklaştırıp bakarsanız piksel piksel gibi gözüküyor. Sadece adamlarda da olmuyor. Bu yüzden çoğu adamı göremiyorum. Neden böyle oluyor bilen var mı? @Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz @White Ravens @Fiery...
  6. tamer oyunda

Neden Oyunda Böyle Oluyor?

Arkadaşlar PUBG oynarken böyle oluyor. Adamlar sanki piksel piksel gibi o yüzden adamları görmekte zorlanıyorum neden böyle oluyor olabilir? 1593454112 @Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz @White Ravens
  7. tamer oyunda

Oyun oynarken olan yırtılmalar

arkadaşlar örneğin PUBG oynuyorum. ekranda yırtılmalar oluyor sanırım. böyle beyaz beyaz hareket ettirdiğimde hareket ediyorlar gibi bir şey. o yüzden çoğu zaman adam var mı yok mu anlayamıyorum. bunun sorunu ne olabilir?
Top Bottom