Arama sonuçları: *

1. tamer oyunda

Royal Kludge G87 vs Redragon Kumara K552

Merhaba. Bu iki klavyeden hangisini önerirsiniz? Genelde Minecraft (PvP), Valorant ve PUBG oynuyorum
  2. tamer oyunda

250 TL’ye klavye önerisi

Merhabalar. Mouse alamazsam mekanik klavye alayım diyorum. Maksimum 250 TL’ye Aliexpress’ten mekanik klavye önerebilir misiniz? Red veya Brown switch arıyorum.
  3. tamer oyunda

Öneri 350 TL klavye önerisi

Arkadaşım için maksimum 350 TL’ye klavye önerebilir misiniz? Mekanik olursa iyi olur.
  4. tamer oyunda

Yardım Sorunlu olan klavyemi nasıl tamir edebilirim?

Merhabalar. Yaklaşık 3 yıl önce Blue Switch Gamepower Warlock satın aldım. Geçen yıla kadar sorunsuzdu. Geçen yıl “W“ tuşunda sıkıntılar olmaya başladı. Ara ara basmıyordu. Daha sonra bu çok arttı. Şu an kullanılmaz derecede. Şu anda membran kullanıyorum fakat mekaniğin hissi bir ayrı...
  5. tamer oyunda

Mekanik Hisli klavyeye geçilir mi?

Şu anda philips spk8274 kullanıyorum. Daha önce Gamepower Warlock kullanıyordum fakat sorunlu olduğu için w tuşu sıkıntılı. Membran klavyeden Gamebooster G76K’ya geçsem mekanik hissi verir mi? Geçmeye değer mi?
  6. tamer oyunda

Red Switch Klavye vs HyperX Alloy Core

Merhabalar. Sizce 2.el'den Red veya Brown Switch bir klavye mi yoksa 2.el HyperX Alloy Core mu? Para biriktirip almayı düşünüyorum. HyperX Cloud 2 ve HyperX Mousepad'im var HyperX alloy core uyumlu olur ve tasarımı falan da çok güzel diye ben HyperX düşünüyorum. Sizce hangisi? Ve eskiden blue...
  7. tamer oyunda

Bu klavye iyi midir?

Merhabalar. Abim bu klavyeden almış.İyi midir...
  8. tamer oyunda

Bu klavye alınır mı??

Gamebooster g5 defender. Bu klavye alınır mı? Güzele benziyor.
  9. tamer oyunda

İnternette 219 TL gözüküyor ama uygulamada 441 TL

Merhabalar. Bu klavye internette 219 TL olarak çıktı karşıma ama tıklayınca trendyol uygulamasına attı ve 441 TL olarak gözüküyor.
  10. tamer oyunda

James Donkey 610s alınır mı?

Bu klavyenin brown switch olanı nasıl?
  11. tamer oyunda

Red switch vs Brown Switch

Merhabalar. Bu switch'lerden hangisi daha iyidir?
  12. tamer oyunda

Hangisini yapmalıyım?

Merhabalar. Sizce bloody b120 mi almalıyım? Yoksa gamepower warlock’a switch değişimi mi yapmalıyım?
  13. tamer oyunda

Switch degişimi yapmayı düşünüyorum.

Merhabalar. Gamepower warlock klavyesinin w tuşu yine tutukluluk yapmaya başladı. Bende switch değişimi yapmayı düşünüyorum. Outemu blue switch ve lehim sökücü pompa alacağım. Başka almam gereken bir şey var mı?
  14. tamer oyunda

Bu klavyelerden hangisi daha iyi?

1- Bloody B120 2- Gamebooster g76k 3- Rampage rapido plus
  15. tamer oyunda

Gamebooster g76k alınır mı?

Merhabalar. Bu klavye alınır mı? Blue switch kadar ses çıkarıyor mu? Ve bu klavye mi Rampage rapido plus mu?
  16. tamer oyunda

100 TL klavye önerisi

Merhabalar. Maksimum 110 TL'ye klavye önerebilir misiniz?
  17. tamer oyunda

Bu klavyelerden hangisi daha iyi?

Blood b120 mi? Gamebooster g4 pulsefire mı? Frisby fk g575qu mu?
  18. tamer oyunda

Steelseries apex 100 alınır mı?

2.el olarak garantisi faturası olan ilan buldum. Alınır mı sizce? Ve uzağız birbirimize dolandırılıma durumu olur mu? Öğrenciymiş kendisi.
  19. tamer oyunda

2.el klavye alınır mı?

Merhabalar. 2.el klavye alınır mı?
  20. tamer oyunda

Klavyemi tamir etmemin bir yolu var mı?

Merhabalar. Yaklaşık 2 yıl önce Gamepower Warlock klavyesini satın aldım. Ama W tuşu basmamazlık yapıyor. Bu sorun çoğu kişide varmış galiba. Bunu düzeltmemin bir yolu yok mu?
Top Bottom