Arama sonuçları: *

1. tamer oyunda

Bu 2.el laptop nasıl?

Bu laptop nasıldır arkadaşlar? https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-gaming-laptop-hp-i5-7-nesil-8-gb-ram-2-gb-ekran-karti-845311557/detay/
  2. tamer oyunda

Laptopumu bu fiyata satayım mi?

Arkadaşlar laptopumu en başında 6500 TL ye koydum. Düşüre düşüre 5500 TL yaptım. Almak isteyenler 5000 TL’den istiyor. Sizce satayım mı? ben hiç 5000’e vermek istemiyorum. (Şuan 8gb modeli 6500 TL olmuş) laptopumun özellikleri gtx 1650 i5 9300h 16gb ram 1tb hdd 128gb sdd ne dersiniz?
  3. tamer oyunda

dün dediğim laptop

Hatırlıyorsunuzdur dün konu açmıştım. Çok eski bir laptop var cs 1.6 oynatır mı diye. Laptopu bulduk. şimdi özelliklerini söyleyebilirim: Intel Atom N450 İşlemci 1.66Ghz 1gb ddr2 ram Intel GMA 3150 Ekran kartı bu laptop cs 1.6 oynatır mı?
  4. tamer oyunda

Bu Laptop Neden Satılmıyor Anlamıyorum?!

Arkadaşlar Mart ayından beri laptopum ilanda. 6800 gibi fiyatlara koymuştum ilk başlarda alınmadığı için 5600'e kadar indirdim yavaş yavaş. Yav arkadaş niye satılmıyor bu? İlgilenenler mesaj atıyor ciddiyim gelicem diyor sonra bir anda ses soluk kesiliyor.artık ne yapsam satılır? masaüstü pc...
  5. tamer oyunda

Bu Laptop Ne kadar Eder?

Arkadaşlar ben laptopumu satıp Masaüstü almak istiyorum. 5800 TL'ye koydum ilana bazı ciddi alıcılar oluyor gelip alıcam diyor ama sonra haber vermiyor hiç. Sizce ne yapmalıyım bu fiyat iyi mi?? (6500'den düşürdüm) laptopumun özellikleri: gtx 1650 i5 9300h 16gb ram 1tb hdd
  6. tamer oyunda

Laptopumu Satmak İstiyorum

Arkadaşlar ben laptopumu satmak istiyorum ciddi ilgilenen arkadaşlar oluyor fakat sonradan mesaj atmayı bırakıyorlar hızlı satış için önerileriniz var mı? Bu arada laptopumun özellikleri ; gtx 1650 i5 9300h 16 gb ram
Top Bottom