Arama sonuçları: *

1. tamer oyunda

İdarelik 2. el iPhone 6 16 GB alınır mı?

Şu an Galaxy J5 kullanıyorum. 7. yılına girdiği için rezalet bir telefona dönüştü. Hepsiburada'daki Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası ile J5'i 250 TL'ye satıp yaklaşık 1-1,5 yıl kullanım için idarelik Hepsiburada üzerinden 1000 TL'ye iPhone 6 16 GB alınır mı?
  2. tamer oyunda

iPhone 5S alınır mı?

Merhabalar. 600-700 civarlarına 2.el iPhone 5S alınır mı?
  3. tamer oyunda

500 TL ikinci el telefon önerisi

Merhabalar. Bilecik-Eskişehir civarlarında 500 TL’ye 2.el telefon önerebilir misiniz?
  4. tamer oyunda

Xiaomi Redmi 9 nasıl?

Alınır mı? İyi mi?
  5. tamer oyunda

Yenilenmiş iphone 6s alınır mı?

1699 TL'ye yenilenmiş İphone 6s alınır mı?
  6. tamer oyunda

2.el iphone 6 alınır mı?

Sizce iphone 6 alınır mı 2.el? Biliyorum güncelleme almayacak ama j5 çok kötüleşti. Fiyatı 1000-1100 TL bu arada.
  7. tamer oyunda

Telefonumu satmayı düşünüyorum. Yardım edebilir misiniz?

Merhabalar. Samsung j5 2015 telefonuna sahibim. Bu telefonu satmak istiyorum ama babamın endişeleri var. Telefonu alan kişi herhangi bir şey yapar bizim üstümüze kalır,telefon bizim üzerimize kayıtlı diyor. Bu durumu nasıl çözebilirim? Bu telefon kaça satılır ve sattıktan sonra üzerine ekleyip...
  8. tamer oyunda

Iphone se alınır mı?

Merhabalar. 2 el iphone se alınır mı? (1.nesil) 650-700 TL fiyatlarında. 6s ile aynı işlemci varmış galiba.
  9. tamer oyunda

İphone 6 ve 6s’in rakibi hangi telefonlar?

Merhabalar. İphone 6 ve 6s’in android tarafındaki rakibi olan telefonlar hangi telefonlar?
  10. tamer oyunda

2.el telefon önerisi

Merhabalar. Maksimum 1000 TL’ye 2.el telefon linkleri atabilir misiniz? Bilecik-Eskişehir ve Bursa şehirlerinde olsun.
  11. tamer oyunda

Sony xperia xa1 alınır mı?

Merhabalar. 2.el sony xperia xa1 alınır mı?
  12. tamer oyunda

Realme 3 pro nasıl?

Bu telefon nasıl?
  13. tamer oyunda

Telefon önerebilir misiniz?

Merhabalar. Maksimum 1500-1600 TL’ye telefon önerebilir misiniz? Oyun amaçlı değil. Bataryası , kamerası iyi olsun. Sosyal medyada kasmasın. Çok fazla ağır olmayacak olan oyunları kaldırsın yeter. Mega eylül indirimini bekliyorum. Önerebileceğiniz telefon var mı?
  14. tamer oyunda

Kesinlikle gerçek iphone x (!)

https://www.letgo.com/tr-tr/i/wietnam-iphone-x-goeruenduegue-gibi-calisiyor_de735338-ac30-4f60-abc7-fb23af5d3fd7
  15. tamer oyunda

Oppo a5 2020 vs redmi note 8

Hangisi daha iyi? Eylül‘de fiyatlar eski fiyatlarına düşerse almayı düşünüyorum.
  16. tamer oyunda

Öneri Bu üç telefon alınır mı?

Samsung M11 / Elephone A7H / Alcatel 1S (2020)
  17. tamer oyunda

Redmi Note 8 Pro vs Redmi Note 9

Hangisi ve neden?
  18. tamer oyunda

Öneri Red mi note 9 vs TCL Plex

Hangisi daha iyidir arkadaşlar? 1594572381 @SiyahAltın @Fiery @crazyreign
  19. tamer oyunda

Red mi note 8 vs Oppo a5 2020

Bu iki telefondan hangisi iyidir? Tasarım olarak oppo daha güzel bence. @whspr
  20. tamer oyunda

Oppo vs Xiaomi

Oppo a5 2020 vs Xiaomi red mi 8. Hangisi iyidir? Bence tasarım olarak oppo çok hoş.
Top Bottom